730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Vaši nabídku jsem přijal a brzy začnu byt párovat s mou databázi kupujících

Co nejdříve projdu své záznamy a budu vás informovat o výsledku. Možná, že už za pár hodin budete jednat s budoucím majitelem – kupcem.


Sledujte mě na Facebooku a nic vám neuteče..

Kdo jsou kupující?

Aby mohly být všechny zúčastněné strany spokojené, udržuji databázi co nejaktuálnější, a především na základě osobního kontaktu. Poptávající jsou mí klienti, se kterými jsem byl na prohlídce bytu (nebo se na ni teprve chystal), která se ale nevyvinula v koupi. Proto dál hledají. A to třeba zrovna vaši nemovitost.

Nejsou to tedy anonymní kontakty z internetu nebo makléři podvodně vystupující jako potenciální kupci, kterých jsou plné inzertní servery. U mě tak vždy máte jistotu, že když vás s někým spojím, bude to reálný zájemce.

Databáze kupujících prodej bytu

Když to napoprvé nevýjde…

…tak se nic neděje. I nadále na vás budu pamatovat. A jakmile se v mé databázi objeví skvělá poptávka „šitá vám na míru“, kontaktuji vás. Vždy upřednostňuji kvalitu před kvantitou, proto na vás nebudu hrnout lidi, kteří sice chtějí koupit, ale vaše nemovitost neodpovídá jejich představám a požadavkům. Nedělám zbytečné věci, které by vás jen stály čas a energii. Orientuji se na 100% výsledky, ne na sliby a „možná“.

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svůj byt prodali nebo koupili?

Jsem opravdu nadšená vaší rychlostí a - jak se tady říká - vašim "can do attitude"! Kéž by všichni pracovali tak efektivně jako vy, to by ten náš svět hned jinak vypadal.

Jitka H.prodávající, Praha Karlín

Děkuji za velmi vstřícný přístup. Realitní makléři nemívájí jako profese nejlepší pověst, ale v tomto ohledu vystupujete z řady.

Milan D.kupující, Praha Nové Město

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.

Petr J.prodávající, Praha Stodůlky

S pomocí Davida Majera proběhl prodej bytu velmi dobře, veškeré náležitosti spojené s prodejem byly zařízeny k mé spokojenosti.

Bohuslava Vaňáskováprodávající, Praha Letňany

Koupě bytu prostřednictvím Maxima Reality pro mě byla velmi snadnou a bezproblémovou záležitostí.

Simona Pučelíkovákupující, Praha Podolí

Díky vašemu zastoupení jsem byla s prodejem velmi spokojena. Pan Majer obstaral vše potřebné za mě, mnohokrát děkuji.

Jarmila Kabátováprodávající, Praha Krč

Vše proběhlo nad očekávání hladce. Vaše svrchovaná profesionalita ve spojení s brilantní inteligencí a prostou (dnes bohužel velmi zřídka vídanou) lidskou slušností byly ty prvky, které nás přesvědčily hned v samém začátku, že Maxima byla správná volba.Mohl byste sloužit jako učebnicový příklad realitního specialisty.

Daniel Veisprodávající, Praha Letná

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.

Petr J.prodávající, Praha Stodůlky

Prodej bytu proběhl zcela bez problémů a velmi rychle bez nutnosti zasahovat do požadované ceny. Byt byl prodán do 2 dnů od zveřejnění a okamžitě poté v následujících dnech byly vyřízeny i veškeré náležitosti spojené s prodejem (smlouvy, vklad na katastr atd.). Spolupráce s panem Majerem byla na vysoké úrovni a práce profesionálně odvedená.

Václav Macejkaprodávající, Praha Vokovice

UKÁZKA POSLEDNÍCH ČLÁNKŮ Z BLOGU

statistic David majer 2018

Bilancuji rok 2018 a odhaluji statistiky: podařilo se mi splnit cíle?

Rok 2018 už pomalu „mizí v dáli“, a tak je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, co přinesl…

číst celý článek
Jak navýšit cenu bytu

Jak zvýšit hodnotu nemovitosti před prodejem? Zapomeňte na velkou rekonstrukci, investice se nevyplatí

Připravit byt nebo dům na prodej, za který chcete získat co nejvíce, neznamená „nasypat“ do něj na…

číst celý článek
Jak poznat stavební pozemek

Jak poznáte (vhodný) stavební pozemek? Díky těmto 3 nejdůležitějším radám se nezmýlíte

Pokračujeme v důležitém pozemkovém tématu. V předchozím článku jsme se podívali na definice, základní rozdělení i to, jak…

číst celý článek