730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Zvažujete pronájem bytu v Praze?

Zvažujete pronájem bytu v Praze? Nechcete se trápit s inzertními portály a prohlídkami se zájemci? Nechcete se stresovat s nespolehlivými nájemníky?

Svěřte pronájem bytu do mých rukou. Najdu vám spolehlivého a platícího nájemníka. Pronájem bytu za vás vyřeším rychle a za nejvyšší cenu

Chci pronajmout byt

Získejte 100 % garanci nájemníka na jeden rok..

Jaký je postup, jak úspěšně pronajmout byt?

Pronajměte svou nemovitost za nejvyšší cenu – výhodně, rychle a bez starostí - roční garance pronájmu na jeden rok!

Dosáhnu vyššího nájmu

Vím, jak nemovitost připravit tak, aby se pronajala za nejvyšší cenu. Představu o výši nájemného často navyšuji až o 15 %.

Blesková rychlost pronájmu

Díky obsáhlé databázi zájemců a spolupráci mezi makléři RE/MAX, se vhodný nájemník najde zpravidla během několika málo dní.

Prověření spolehlivosti zájemce

Solidní a platící nájemník je prioritou. Prověřím bonitu zájemce, ověřím jej v registrech a zajistím reference z předchozího pronájmu.

100% garance nájemníka na 1 rok

Pokud by nájemník ukončil nájemní smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám v krátké době vyhledám nového spolehlivého nájemníka.

0
průměrný počet zájemců
0 %
o tolik umím pronajmout dráž
0 dní
průměrná doba hledání

9 důvodů, proč pronajmout byt se mnou

Počáteční prohlídka

Nemovitost si prohlédnu, navrhnu vám nejvhodnější a nejefektivnější postup pronájmu a doporučím správnou výši nájemného.

Cenu bytu nepřeženete

Probereme podmínky pronájmu, doporučím výši kauce, záloh na služby apod. Určíme si cílovou skupinu potenciálních nájemníků.

Moje doporučení

Doporučím úpravy a možná zlepšení, které zvednou výši nájemného a zvednou zájem cílové skupiny vhodné pro vaši nemovitost.

Profesionální fotografie

Fotografie nemovitosti pořídí profesionální fotograf. Umíme byt nechat zazářit v tom nejlepším světle, tak aby vynikly jeho přednosti.

Webová prezentace

Připravím učinný a bezchybný popis nemovitosti, webovou prezentaci na inzertních serverech a publikaci na sociálních sítích. Vaše nemovitost bude vždy na předních místech inzerce.

Učinná propagace

Nemovitost vložím do nabídky RE/MAXu a interní databáze poptávek. Publikuji ji na sociálních sítích a pošlu emailem klientům, kteří hledají podobnou nemovitost.

Organizace prohlídek

Efektivně zorganizuji prohlídky a vyjednám nejlepší možné podmínky pronájmu se zájemci v českém a anglickém jazyce.

Nájemní smlouva

Naše právní oddělení připraví spolehlivou nájemní smlouvu a předávací protokol v českém i anglickém jazyce.

Pomoc při předání

Budu vám asistovat při předání nemovitosti. Připravíme všechny potřebné dokumenty a pomůžeme s převodem energií na nové nájemníky.

Chci výhodně pronajmout byt

Nejčastější otázky na pronájem bytu

Pronájem bytu může být stresující úkol. Zjistěte, na co se klienti nejčastěji ptají

Musím mít exkluzivní smlouvu?

U realitní transakce, jako je pronájem bytu není exkluzivní smlouva třeba. Pronájem bytů v Praze je velmi rychlý trh. Můžete si tak nájemníka najít i vy sami. Nikdy však nepronajímám byt, který by měla v nabídce i jiná realitní kancelář.

Můžu pronajmout byt bez vás?

Ano, během spolupráce si můžete vyhledat nájemníka a pronajmout byt sami. V takovém případě provizi neplatíte.

Můžu si nájemníka sám vybrat?

Ano, můžete. Pronájem bytu je vaše investice a sami tak můžete vybrat, kdo bude ve vašem bytě bydlet. Je to jedna z hlavních výhod, kterou klientům nabízím a čím se tato možnost liší od jiných realitních kanceláří. Všechny zájemce s vámi bude konzultovat a v případě zájmu vám je představím. Sami si vyberete, s kým podepíšete nájemní smlouvu.

Pomůžete mi s předáním pronajímaného bytu?

Ano, pomůžu váms předáním bytu nájemníkovi. Záleží mi na osobním přístupu až do poslední chvíle. Zajistím také všechny potřebné dokumenty a pomůžu vám s převodem energií na nové nájemníky.

Jakou zaplatím provizi?

Provize za vyhledání spolehlivého a platícího nájemníka je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám zajistím nájemníka nového.

Řešíte pronájem bytu v Praze sám?

Pronájem bytu v Praze je náročnější transakce, než se může na první pohled zdát. Na pronájmu vašeho bytu tak budou také spolupracovat designéři, fotografové, marketingoví specialisté, grafici, technici, právníci a finanční poradci.

Připravíte nájemní smlouvy?

Ano, naši právnící připraví veškerou smluvní dokumentaci v českém i anglickém jazyce (pokud to bude zapotřebí). Smlouvy jsou připraveny bezpečně tak, aby vás a vaši nemovitost chránily za všech situací.

Jak funguje garance nájemníka na 1 rok?

Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám vyhledám nového, spolehlivého nájemníka. Nemusíte se tak strachovat, že vás v tom nechám. Vždy vám ochotně pomůžu zas a znova. Garanci ode mě obdržíte v tištěné podobě jako voucher garance pronájmu na jeden rok.
Chci pronajmout byt s garancí nájemníka na 1 rok

Ukázka úspěšně pronajatých nemovitostí

UKÁZKA POSLEDNÍCH ČLÁNKŮ Z BLOGU

Kdo a proč by měl u pronájmu zaplatit provizi za nalezení nájemníka

I když gró mých služeb tvoří pomoc s prodejem, oslovují mě také majitelé, kteří chtějí svou nemovitost pronajmout.…

číst celý článek
Nájemní smlouba na dobu určitou nebo neurčitou

Pronajímání a smlouva na dobu určitou vs. na dobu neurčitou: víte, co je pro vás výhodnější?

Kdo chce svou nemovitost pronajímat co nejlépe, musí si na začátku zodpovědět několik důležitých otázek. Mezi ně…

číst celý článek
Přihlášení k trvalému pobytu nemůžete nájemníkovi zakázat.

Přihlášení k trvalému pobytu nemůžete nájemníkovi zakázat. Máte se jako pronajímatel čeho bát?

Trvalé bydliště, pomyslné „jablko sváru“ při pronajímání– nájemce chce být z praktických důvodů na dané adrese oficiálně přihlášený,…

číst celý článek