Prodej domu 4+kk, 200 m2

Slapy

Slapy, Přestavlky u Slap

  • Molo pro kotvení vlastní lodě
  • Stav: velmi dobrý
  • 4+kk
  • 3.NP

16 000 000 Kč

Kvalitní nemovitost pro rodinnou rekreaci s možností celoročního bydlení.

Nabízíme exkluzivní příležitost k pořízení nemovitosti, která je ideální nejen pro rodinnou rekreaci, ale také pro trvalé bydlení díky svým skvělým vlastnostem.

Moderní dům ve vysokém standardu s prostornou dispozicí 4+kk a celkovou užitnou plochou 200 m2 stojí na rozměrném pozemku o rozloze 914 m2. Tato perla se nachází v malebné lokalitě obce Slapy, konkrétně v katastrálním území Přestavlky u Slap.

Dům je rozložen do tří pater. V přízemí se nachází praktické zázemí domácnosti a dostatek úložných prostor.

Ve druhém patře se naskýtá prostorný a světlý obývací pokoj propojený s moderním kuchyňským koutem. Součástí tohoto patra je také elegantní koupelna s WC a přímý vstup na prostornou terasu. Ta je dokonalým místem pro relaxaci u venkovního krbu, který zde byl vkusně vybudován. Obývací pokoj vytváří útulnou atmosféru i díky krbu, který zde zaujímá centrální místo.

Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči, včetně el. varné desky, el. trouby, myčky nádobí, digestoře a lednice s mrazákem. Podlaha v kuchyni i ve většině prostoru je kombinací kvalitní keramické dlažby a teplé dřevěné podlahy.

Horní patro domu nabízí tři elegantní ložnice a prostornou koupelnu s vanou a dalším WC.

Teplo do domu zajišťuje moderní elektrický kotel, zdrojem vody je vodovodní řad.

K domu je celoročně pronajato molo, které nabízí možnost kotvení vlastní lodě. Vzhledem k blízkosti vodní nádrže Slapy, která je jen několik desítek metrů vzdálená, máte zde jedinečnou příležitost užívat si vodních sportů a klidného pobytu u vody.

Neméně důležitým benefitem je dostatek parkovacích možností. Dům disponuje parkovacím prostorem pro 2-3 vozidla, a navíc je možnost parkování na příjezdové cestě před domem.

Tato nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat pomocí hypotečního úvěru. Energetická náročnost domu je hodnocena ukazatelem G* a i když momentálně nemáme k dispozici PENB, budeme tento údaj aktualizovat, jakmile nám bude k dispozici.

Celková cena 16 000 000Kč
Obytná plocha200 m2
Pozemek914 m2
StavbaSmíšená
StavVelmi dobrý

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Radek Vít
Radek Vít
10:09 06 Sep 23
Pan Majer je největší profesionál v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí, jakého jsem dosud poznal. V této oblasti jsem spolupracoval s mnoha jinými. Co řekne, to platí, jeho servis určitě má... hodnotu účtované provize. Na konci prodeje mého rodinného domu jsem přesvědčen, že se obchod realizoval za nejvyšší možnou prodejní cenu v daném čase, což je pro můj pocit ze spolupráce s ním naprosto zásadní.R. Vít, Prahačíst dál
Petra Kubova
Petra Kubova
20:00 30 Aug 23
Rychlá reakce na požadavek, vstřícnost
Alexandra Ferencova
Alexandra Ferencova
11:15 29 Aug 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit. Velmi oceňuji kvalitu provedené práce při odhadu nemovitosti pro dědické řízení, skvělou komunikaci, profesionální a vstřícné jednání a bezkonkurenční zásobu... informací o realiním trhu. Ráda se na pana Majera v otázkách nemovitosti znovu obrátím.číst dál
Ladislav Roubal
Ladislav Roubal
07:44 03 Aug 23
vstřícný a pohotový
Tomáš Kostka
Tomáš Kostka
06:00 12 Jul 23
Skvělá práce, výborně vypracovaný odhad nemovitosti. Děkuji
Marcela Stavova
Marcela Stavova
15:15 04 Jul 23
Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na tohoto realitního makléře - velice profesionální a vstřícné chování, vždy s maximálním pochopením a při osobním setkání k tomu nezapomněl přidat i úsměv.... Děkuji, pane Majere a přeji hodně úspěchů i nadále!číst dál

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.