Prodej bytu 2+kk, 38 m2

Višňová, Krč

Višňová 3, Krč

  • Osobní
  • Stav: novostavba
  • Cihla
  • 1.NP
  • Předzahrádka 135 m2

5 990 000 Kč

Byt 2+kk o ploše 37,6 m2 plus zahrada 135 m2 v 1.NP čtyř podlažního domu v klidné rezidenční čtvrti v Praze 4 Krči v novostavbě z roku 2015.
 
Byt prošel úpravou, kdy z původní dispozice 1+kk vznikla dispozice 2+kk. Byt skládá z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu se zahradou, dále ložnice oddělenou posuvnými dveřmi, koupelny s masážní vanou, toalety a vstupní chodby.
 
Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, e. trouba, el. varná deska, m. trouba, myčka nádobí a digestoř. Na podlaze je dlažba, v celém bytě je podlahové vytápění pro komfortní teplotu, bezpečnostní dveře pro zajištění bezpečnosti, francouzská okna pro dostatek světla, a vestavěná skříň v ložnici pro uspořádání věcí.
 
K dispozici je také vlastní studna pro zahradu, kterou lze využít pro zalévání rostlin. Parkování na ulici je bezproblémové a snadno dostupné.
 
Višňová ulice se nachází v příjemné lokalitě Prahy Krč. Tato oblast je známá svou klidnou atmosférou a příjemným prostředím pro život. Višňová ulice sama o sobě nabízí výhody a pohodlí, které oceníte.
 
V blízkosti ulice se nacházejí různé obchody, restaurace a kavárny, které uspokojí vaše potřeby. Můžete si snadno zajít na nákupy do blízkého obchodního centra, nebo si vychutnat skvělé jídlo v místní restauraci. Krč je také bohatá na zelené prostory a parky, které poskytují příležitosti k procházkám a odpočinku ve volném čase.
 
Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: B

Celková cena5 990 000Kč
Plocha37,6 m2
Plocha zahrady135 m2
StavbaCihla
StavNovostavba
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Radek Vít
Radek Vít
10:09 06 Sep 23
Pan Majer je největší profesionál v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí, jakého jsem dosud poznal. V této oblasti jsem spolupracoval s mnoha jinými. Co řekne, to platí, jeho servis určitě má... hodnotu účtované provize. Na konci prodeje mého rodinného domu jsem přesvědčen, že se obchod realizoval za nejvyšší možnou prodejní cenu v daném čase, což je pro můj pocit ze spolupráce s ním naprosto zásadní.R. Vít, Prahačíst dál
Petra Kubova
Petra Kubova
20:00 30 Aug 23
Rychlá reakce na požadavek, vstřícnost
Alexandra Ferencova
Alexandra Ferencova
11:15 29 Aug 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit. Velmi oceňuji kvalitu provedené práce při odhadu nemovitosti pro dědické řízení, skvělou komunikaci, profesionální a vstřícné jednání a bezkonkurenční zásobu... informací o realiním trhu. Ráda se na pana Majera v otázkách nemovitosti znovu obrátím.číst dál
Ladislav Roubal
Ladislav Roubal
07:44 03 Aug 23
vstřícný a pohotový
Tomáš Kostka
Tomáš Kostka
06:00 12 Jul 23
Skvělá práce, výborně vypracovaný odhad nemovitosti. Děkuji
Marcela Stavova
Marcela Stavova
15:15 04 Jul 23
Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na tohoto realitního makléře - velice profesionální a vstřícné chování, vždy s maximálním pochopením a při osobním setkání k tomu nezapomněl přidat i úsměv.... Děkuji, pane Majere a přeji hodně úspěchů i nadále!číst dál

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.