Prodej bytu 2+1, 52 m2

Zelenečská, Hloubětín

Zelenečská 42, Hloubětín

  • Osobní
  • Stav: užívaný
  • Cihla
  • 4.NP
  • Balkon 1,50 m2

5 450 000 Kč

Byt 2+1 o ploše 52,56 m2 plus balkon 1,50 m2 ve 4. NP pěti patrového cihlového domu s výtahem v oblíbené lokalitě Praha Hloubětín v blízkosti stanice metra Hloubětín, linka B.

Byt je ve stavu k rekonstrukci. Původní kuchyňská linka, plynový sporák, el. trouba a digestoř. Koupelna je po rekonstrukci cca před 20 lety, sprchový kout, umyvadlo a prostor pro pračku.

V předsíni jsou prostorné původní vestavěné skříně pro komfortnější bydlení. V pokojích se na podlaze nachází koberec (pod nímž jsou původní dřevěné parkety). K bytu náleží sklep.

Výměry místností: Obývací pokoj 17,51 m2, pokoj 16,61 m2, kuchyň 9,28 m2, předsíň 4,37 m2, koupelna 2,04 m2, WC 0,75 m2, sklep 2 m2.

Plánovaná rekonstrukce domu v září 2023 bude spočívat v rekonstrukci střešního pláště a strojoven výtahů.

Praha Hloubětín je oblíbenou lokalitou s dobrou dostupností do centra města. V blízkosti bytu najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol, školek a zdravotnických zařízení. Veřejná doprava (tramvaje, autobusy) je jen kousek od domu, a metro linky B (Hloubětín) je v dosahu pěší chůze do 2 minut.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: D

Celková cena5 450 000Kč
Plocha52 m2
StavbaCihla
StavUžívaný
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Radek Vít
Radek Vít
10:09 06 Sep 23
Pan Majer je největší profesionál v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí, jakého jsem dosud poznal. V této oblasti jsem spolupracoval s mnoha jinými. Co řekne, to platí, jeho servis určitě má... hodnotu účtované provize. Na konci prodeje mého rodinného domu jsem přesvědčen, že se obchod realizoval za nejvyšší možnou prodejní cenu v daném čase, což je pro můj pocit ze spolupráce s ním naprosto zásadní.R. Vít, Prahačíst dál
Petra Kubova
Petra Kubova
20:00 30 Aug 23
Rychlá reakce na požadavek, vstřícnost
Alexandra Ferencova
Alexandra Ferencova
11:15 29 Aug 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit. Velmi oceňuji kvalitu provedené práce při odhadu nemovitosti pro dědické řízení, skvělou komunikaci, profesionální a vstřícné jednání a bezkonkurenční zásobu... informací o realiním trhu. Ráda se na pana Majera v otázkách nemovitosti znovu obrátím.číst dál
Ladislav Roubal
Ladislav Roubal
07:44 03 Aug 23
vstřícný a pohotový
Tomáš Kostka
Tomáš Kostka
06:00 12 Jul 23
Skvělá práce, výborně vypracovaný odhad nemovitosti. Děkuji
Marcela Stavova
Marcela Stavova
15:15 04 Jul 23
Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na tohoto realitního makléře - velice profesionální a vstřícné chování, vždy s maximálním pochopením a při osobním setkání k tomu nezapomněl přidat i úsměv.... Děkuji, pane Majere a přeji hodně úspěchů i nadále!číst dál

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.