730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Výkup nemovitosti - za hotové do 24 hodin

Výplata peněz do 24 hodin - okamžitě vykoupíme vaši nemovitost. Spolehlivý výkup nemovitosti jako záruka bleskového prodeje. Zhodnotíme vaši situaci a vypracujeme tržní odhad nemovitosti zdarma.

Chci rychlý výkup nemovitosti
  • Vaši nemovitost vykoupíme až do výše 85 % tržní ceny
  • Peníze vám vyplatíme do 24 hodin od podpisu smlouvy
  • Umíme vyřešit i dluhy a exekuce
  • Právní servis zdarma

Kontaktujte mě

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Brzy se s vámi spojím a o vaši situaci si nezávazně popovídáme.

Najdeme vám řešení

Zhodnotím vaši situaci a zpracuji tržní odhad vaši nemovitosti. Navrhnu vám ideální postup v jednání se zástavními věřiteli a exekutory.

Podpis smlouvy

Připravíme s našimi právníky smluvní dokumentaci k výkupu vaší nemovitosti. Naše právní oddělení se postará o hladký průběh.

Výplata peněz do 24 hodin

Peníze vám vyplatíme do 24 hodin od splnění podmínek ve smlouvě na váš bankovní účet.

Zažádat o výkup a prodat byt či dům co nejdříve

Pro koho je výkup nemovitosti vhodný?

Když chcete pořídit jiný byt či dům a máte obavy, že vás někdo předběhne

Už dlouho uvažujete o koupi nové nemovitosti, ale zatím jste nenarazili na žádnou, která by vás oslovila. Až jednoho dne ji objevíte. Vysněný byt či dům máte konečně na dosah. Ale stejně tak dalších X zájemců. Jenže vám chybí hotovost a hypotéku si vzít nemůžete nebo nechcete. Přitom ale potřebujete oslovit stávajícího majitele s jasnou nabídkou a termíny. Přesně to vám umožní výkup. Rychle prodáte a můžete se s klidným srdcem vrhnout na koupi.

Postup při prodeji bytu sousedovi nebo známému
Kdo je plátí daň z nabytí nemovitých věcí

Když už nemůžete dál splácet hypoteční úvěr

Dostali jste se do situace, kvůli které se z hypotéky stala velká noční můra? Jen tak tak jste dali dohromady poslední splátku a další už nezvládnete? I takový „hrůzný scénář“ dokáže výkup „přepsat“ na příběh s dobrým koncem. Bleskový prodej vás zachrání před upomínkami a spadnutím do registru neplatičů, což by vám značně zkomplikovalo možnost půjčit si v budoucnu peníze znovu.

Když máte finanční problémy a hrozí vám exekuce

Finanční potíže bezesporu patří mezi největší životní překážky. Pokud jste nad nimi přestali mít kontrolu a visí nad vámi riziko jménem exekuce, výkup vás vrátí zpět „do sedla“. Pomůže dokonce i tehdy, když už existuje exekuční příkaz na nemovitost. Víme, jak se dohodnout s exekutorem, abyste se vyhnuli nucené dražbě. Když od vás byt nebo dům vykoupíme, zpravidla také získáte více peněz než při vydražení.

Výkup nemovitosti za hotové

Nejčastější otázky a odpovědi o výkupu nemovitosti

Za jak dlouho získám peníze?

Záleží na konkrétních okolnostech. Pokud nemovitost není zatížená dluhy a dalšími podobnými závazky, výkup proběhne v nejktaším možném čase. Finanční prostředky od nás obdržíte do 24 hodin od podpisu kupní smlouvy.o.

Proč je výkup často lepší varianta než běžný prodej?

Nejde jen o to, že vše značně urychlí. Díky výkupu také prodáte na standardním trhu v podstatě neprodejnou nemovitost. Do začarovaného kruhu nulového zájmu a narůstající nutnosti prodat se pravidelně dostávají byty nebo domy se zátěží v podobě dluhů. Málokdo chce koupit objekt, se kterým se pojí tyto problémy. Proto výkup mnohdy představuje jediné možné nebo nejvýhodnější řešení.

Jak vyřešíte exekuci uvalenou na můj byt či dům?

Vyjednáme vše potřebné se všemi zapojenými stranami, tedy věřiteli a exekutory, a vyplatíme je. Víme, jak správně na to, abychom nemovitost zbavili této zátěže co nejdříve. Pak ji od vás koupíme.

Působíte v celé ČR?

Výkupy nemovitostí provádíme pouze v Praze a okolí.

Mohu vám důvěřovat?

Mám bohaté zkušenosti a prověřené know-how. A k tomu se připojují i vynikající reference mých klientů. Taková kombinace zaručuje jak vysokou kvalitu nabízených služeb, tak i vaši maximální spokojenost. Snažím se lidem pomáhat s realitami, proto také píšu blog plný užitečných rad a tipů.
Mám zájem o výkup nemovitosti

UKÁZKA POSLEDNÍCH ČLÁNKŮ Z BLOGU

Jak poznat stavební pozemek

Jak poznáte (vhodný) stavební pozemek? Díky těmto 3 nejdůležitějším radám se nezmýlíte

Pokračujeme v důležitém pozemkovém tématu. V předchozím článku jsme se podívali na definice, základní rozdělení i to, jak…

číst celý článek
Druhy pozemků

Vyznejte se v kategoriích pozemků: co je co a jak se způsob využití promítá do ceny?

Není pozemek jako pozemek. A pokud se chystáte na jeho koupi či prodej, vyplatí se vám znát terminologii,…

číst celý článek
Předání bytu před zápisem do katastru

Předat nemovitost před zápisem do katastru? Než na to přistoupíte, zvažte všechna rizika

Předání nemovitosti je zlomový okamžik každého prodeje – papírování pomalu končí, transakce jde do finále. Obvykle přichází…

číst celý článek