730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

David Majer

Telefon: +420 730 542 484
Email: david.majer@re-max.cz

IČO: 02348284
DIČ: CZ8108164856

RE/MAX Alfa

Spálená 97/29

Praha 1, 110 00

REMAX Alfa Praha

Napište mi vzkaz

Chcete se na něco zeptat, nevíte si s něčím rady, potřebujete nezávazně poradit s prodejem nemovitosti?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
David Majer skokan roku REMAX 2017 makléř

Ocenění Skokan roku ČR 2017

V roce 2017 jsem dosáhl na ocenění pojmenované makléř Skokan roku ČR 2017. Uděluje se makléři s nejlepšími výsledky, který začal působit v REMAXu v daném roce.

Jak se mi povedlo toto prestižní ocenění získat? Pouze jsem úročil své bohaté zkušenosti a pokračoval v tom, co umím a o čem se můžete došíst na tomto webu. Pomáhal jsem s prodejem nemovitostí v Praze, stejně jako tomu bylo i v mém dřívějším působišti – RK Maxima, ze které jsem odešel v polovině roku 2017.

Jsem opravdu nadšená vaší rychlostí a - jak se tady říká - vašim "can do attitude"! Kéž by všichni pracovali tak efektivně jako vy, to by ten náš svět hned jinak vypadal.

Jitka H.prodávající, Praha Karlín

Děkuji za velmi vstřícný přístup. Realitní makléři nemívájí jako profese nejlepší pověst, ale v tomto ohledu vystupujete z řady.

Milan D.kupující, Praha Nové Město

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.

Petr J.prodávající, Praha Stodůlky

Prodej bytu proběhl zcela bez problémů a velmi rychle bez nutnosti zasahovat do požadované ceny. Byt byl prodán do 2 dnů od zveřejnění a okamžitě poté v následujících dnech byly vyřízeny i veškeré náležitosti spojené s prodejem (smlouvy, vklad na katastr atd.). Spolupráce s panem Majerem byla na vysoké úrovni a práce profesionálně odvedená.

Václav Macejkaprodávající, Praha Vokovice

Děkuji ,byla jsem překvapená jak rychlostí tak s odhadem. Myslím, že vás mohu směle doporučit svým přátelům.

Eliška Sedláková

S vaším odhadem cen bytů v Praze 17 - Řepy, Nevanova jsem velmi spokojen. Je proveden opravdu důkladně a profesionálně. Byl vypracován rychle. Zajímavá je také vaše příručka o chybách při prodeji bytů. Vámi vypracované dokumenty použiji při realizaci prodeje svých bytů v tomto roce. Případně využiji vašich služeb při jejich realizaci.

Jaroslav Zůna