730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Jak prodat byt rychle, výhodně a bez starostí

Často se mě lidé ptají, co přesně musí udělat, aby svou nemovitost prodali za nejlepší možnou cenu a neprodělali. A já mám pro ně pokaždé stejnou odpověď. Je nutné mít čas, energii a znalosti. Když něco z toho schází, výsledek nikdy nebude perfektní.

Podívejte se na video, ve kterém uvidíte nejčastější chyby pramenící právě ze špatného postupu při prodeji. Pokud se jich chcete úspěšně vyvarovat, neváhejte mě kontaktovat. Jako zkušený realitní specialista vám pomohu se všemi důležitými kroky. A některé z nich společně zvládneme i za zlomek času přes internet.

Online Odhad ceny nemovitosti

Online odhad ceny nemovitosti

Asi každý chce svůj byt nebo dům prodat co nejvýhodněji.  Klíčem k maximálnímu možnému zisku je stanovení správné ceny, při kterém však můžete narazit na nepříjemné problémy. Buď zbytečně přijdete o desítky tisíc korun, protože byt nabídnete za příliš malou částku, nebo se z prodeje stane noční můra táhnoucí se spoustu měsíců. Přehnaná prodejní cena dokáže zmařit veškeré šance na dlouhou dobu dopředu.

Jak se tedy dostat na zlatou střední cestu, která vede do cíle plného spokojenosti? Stručně řečeno – zapomeňte na emoce i nereálné údaje na realitních serverech a raději zkoumejte cenové mapy a parametry a vývoj trhu s realitami. Nebo to nechte na mně a využijte možnost nechat si bezplatně vytvořit odhad ceny online. Stačí pár kliknutí a téměř okamžitě zjistíte, za kolik můžete svůj byt prodat.

Jak prodat nemovitost v Praze

Úspěšný a rychlý prodej bytu

Při prodeji rozhoduje celá řada faktorů o tom, jestli dosáhnete kvalitního výsledku. Nejde jen o byt samotný či lokalitu, ve které se nachází. Do procesu zásadním způsobem promlouvá například i způsob nafocení, home staging, styl komunikace se zájemci, dokonce i optimální načasování inzerce. A takto bych mohl pokračovat dále. Chce to zkrátka pečlivou přípravu, kvalitní organizaci a ověřený přístup s tahem na branku. Zní to příliš komplikovaně? Pro mě ne. Rád vám s celým postupem od začátku až do konce pomohu a ušetřím vám tak spoustu starostí.

Nefunguje vám inzerce nemovitosti a nedaří se vám prodat? Kontrola inzerce nemovitosti zdarma od realitního specialisty.

Stop chybám aneb když se prodej nedaří

Prodáváte už dlouho, ale zájemců je málo? Nebo když už se nějaký potenciální kupec ozve, stejně jednání s ním nikam nevedou? Pak je něco špatně. A nezáleží na tom, jestli si prodej zařizujete svépomocí, nebo využíváte služeb realitní kanceláře. Když o byt není zájem nebo se vše ocitlo „na mrtvém bodě“, někde se stala chyba.

V takovém případě už na nic nečekejte a jednejte. Čím déle bude inzerát zveřejněný, tím horší dojem bude vyvolávat. Nemovitost se stane podezřelou, protože to bude vypadat, že ji nikdo z nějakého důvodu nechce. A lidé, kteří chtějí koupit, toto všechno sledují. Začnou si myslet, že s ní něco není v pořádku. Navíc, pokud se byt na trhu takto tzv. spálí, bude později velice obtížné získat pro něj opět pozornost. Zdarma vám poradím, co s tím, a z této nepříjemné situace vás dostanu.

Homestaging zdarma v Praze

Profesionální home staging zdarma

Atraktivní prezentace půl úspěchu. Ani krásný byt v úžasné lokalitě neprodáte za nejlepší cenu, když ho nebudete umět „naservírovat na zlatém podnose“. Co to znamená? Že ho pro focení a na prohlídky perfektně upravíte podle aktuálních interiérových trendů, aby se nejen líbil, ale aby zájemce zcela ohromil. Opravdu nestačí jen hezky uklidit, když chcete získat co nejvíce peněz.

Homestaging neboli příprava na prodej dokáže doslova divy. Z mých zkušeností vyplývá, že po kvalitně provedených změnách se nemovitost prodá rychleji a až o 10 % dráž, a to už jsou rozhodně velmi zajímavá čísla. I s tímto vám umím pomoci. Zařídím home staging od designérů, a to zcela zdarma.

Odhad nemovitosti pro dědické řízení notář

Odhad nemovitosti pro dědické řízení

Vyřizování dědictví, které zahrnuje nemovitost, je poměrně náročný proces. Bohužel se mu ale jako dědic nevyhnete. Notář od vás potřebuje soupis majetku a zároveň odhadní cenu. Od roku 2014 naštěstí nemusíte k tomuto účelu oslovovat soudního znalce. Stačí vám odhad od realitního specialisty. Dejte si však pozor, aby měl dostatek zkušeností a přístup k nezbytným informacím.

Při stanovování ceny je nutné brát v potaz celou řadu faktorů, od povahy budovy až k lokalitě či nabídce a poptávce trhu. Pokud vás už nyní děsí představa schůzek a papírování, nabízím vám možnost si to celé významně usnadnit. Objednejte si profesionálně vypracovaný online odhad ode mě během pár minut odkudkoliv a kdykoliv.

Databáze kupujících byty Praha

Databáze kupujících

Když se rozhodnete prodat byt, máte před sebou dlouhou cestu. Naštěstí můžete využít různé zkratky, které vás do cíle zavedou mnohem rychleji. Za jednu z nich považuji i mou databázi kupujících.

Pravidelně ji aktualizuji a co je hlavní – zahrnuje jen reálné zájemce, žádné „koumáky“ a „kšeftaře“. Díky ní teď máte jedinečnou příležitost dotáhnout vše do úspěšného konce za mnohem kratší dobu, než byste kdy doufali. Neváhejte, dejte mi vědět, že prodáváte. Co nejdříve se vám ozvu s informací, zda mám ideální poptávku pro vaši nabídku.

Kontakt

Chcete se na něco zeptat, nevíte si s něčím rady, potřebujete nezávazně poradit s prodejem nemovitosti?