730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Online odhad rodinného domu, díky kterému prodáte co nejvýhodněji

Mám bohaté zkušenosti s odhady nemovitostí, kterých jsem provedl již více jak 2.500.

Vycházím jednak ze zkušeností, když ve vaši lokalitě prodávámtaké se podívám do naši databáze v síti RE/MAX, abych viděl, jak zde prodávají kolegové, ale hlavně provedu průzkum přímo v katastru nemovitostí, kde máme možnost vidět transakční ceny.

Vyzkoušejte hned teď odhad ceny rodinného domu online a zjistěte na dvě kliknutí, kolik peněz můžete získat.

Jak provádím odhad ceny rodinného domu?

Základ tvoří údaje, které mi poskytnete vy. Dále vycházím ze tří zdrojů – svých zkušeností, makléřských databází realitních kanceláří RE/MAX a cenových map. Díky tomu určím částku, která není zbytečně malá, ale ani zbytečně velká. A přesně takový odhad rodinného domu je klíčem k úspěchu v podobě rychlého a co nejvýhodnějšího prodeje.

Realitní makléř Praha zkušesnosti

Bohaté zkušenosti

Mám za sebou již více jak 200 prodaných nemovitostí v Praze a okolí a provedl jsem už více jak 2.500 odhadů ceny. Proto přesně vím, jak to na realitním trhu s rodinnými domy funguje. Jaká je nabídka, jaká poptávka a co všechno se do ceny rodinného domu v konkrétní lokalitě promítá. Odhad tak nevyhotovuji jen „od stolu“, ale na základě skutečné praxe.

Databáze realitní kanceláře a porada s realitními makléři

Informace z databází

Bez „skutečných“ dat by odhad rodinného domu nebyl správný. Vždy si tak beru na pomoc interní databázi celé sítě realitních kanceláří RE/MAX. Poté je na řadě kolotoč hledání, zkoumání a srovnávání, kdy zjišťuji, jaké rodinné domy, jak dlouho a za kolik se v dané lokalitě prodávaly. Navíc mám možnost v případě potřeby vše konzultovat s dalšími makléři, svými kolegy.

Prodej bytu Praha

Cenové mapy

Nepostradatelným  pomocníkem jsou informace z cenových map, které obsahují údaje přímo z katastru nemovitostí. Jasně tak vidím, za kolik se konkrétní rodinný dům ve vaší lokalitě skutečně prodal. Je až zarážející, jak moc se tyto reálné prodejní částky liší od těch na realitních serverech…

Online odhad domu na pár kliknutí

Bez závazků, schůzky nebo zdlouhavé domlouvání. Stačí dvakrát kliknout, vyplnit formulář a je to. O odhad rodinného domu si zažádáte třeba z pohodlí domova nebo cestou do práce. Do několika hodin vám pak ode mě v e-mailu přistane profesionálně určená cena vašeho rodinného domu.

Správně stanovená cena domu, co hraje ve váš prospěch

Získal jsem ocenění makléř roku RE/MAX Alfa za rok 2019 a 2018. Dokážu tak přesně posoudit, zda dům vzhledem k okolnostem jako jsou přilehlé pozemky, konstrukce domu, vybavení jako je bazén apod. zdražit, nebo se s cenou naopak držet při zemi. To vše s jasným cílem – abyste získali co nejvíce peněz, a to bez průtahů a náročných jednání se zájemci.

Už žádné chyby, zkoušení a hádání

Využijte odhad ceny rodinného domu zdarma a vyhněte se obvyklým chybám, které mohou zbrzdit prodej rodinného domu i na dlouhé měsíce. Problém jménem „špatně určená tržní cena domu“ přináší velké starosti a ještě větší ztrátu, tak proč riskovat, že se bude týkat i vás?

Jak odhad rodinného domu získáte?

 • 1
  Klikněte na tlačítko „Mám zájem o odhad rodinného domu zdarma“. Objeví se před vámi formulář, do kterého vepíšete požadované údaje.
 • 2
  Jakmile budete mít hotovo, odešlete ho ke zpracování.
 • 3
  Poté vás SMS nebo e-mailem informuji, že jsem vaši žádost o vypracování bezplatného odhadu přijal a začnu na něm intenzivně pracovat.
 • 4
  Za pár hodin budete mít odhad ceny rodinného domu ve svém emailu.

Ukázka zpracovaných odhadů rodinných domů zdarma

v termínu od 5.10. do 11.10. 2020

Dům 4+kk 177 m², Ohrobec

Zdroj: CenovaMapa.cz
Čas zpracování odhadu: 2 hodiny 51 minut
Odhad: 10 350 000 Kč

Dům 4+1 180 m², Roztoky

Zdroj: CenovaMapa.cz
Čas zpracování odhadu: 3 hodiny 25 minut
Odhad: 11 850 000 Kč

Dům 5+kk 220 m², Veltrusy

Zdroj: CenovaMapa.cz
Čas zpracování odhadu: 4 hodin 22 minut
Odhad: 9 550 000 Kč

Vyplňte tento formulář a zjistěte cenu svého rodinného domu

Typ domu
Počet místností
Příslušenství domu

Časté dotazy k odhadu rodinného domu

Pokud vás zajímá odpověď na některou z níže uvedených otázek k odhadu rodinného domu, stačí kliknout na otázku...

Je odhad ceny rodinného domu vážně zdarma?

Ano, odhad ceny rodinného domu je zdarma pro majitele nemovitosti. V případě, že potřebujete odhad domu pro dědické řízení se všemi náležitostmi pro notáře, je odhad placený a můžete si jej online objednat na stránce " Odhad nemovitosti pro dědické řízení", kterou naleznete v menu.

Jaká je vaše odbornost, máte zkušenosti?

Získal jsem ocenění "Nejúspěšnější makléř roku 2019 a 2018 RE/MAX Alfa. V roce 2019 jsem prodal nemovitosti v hodnotě 187.278 000Kč. Provedl jsem již více jak 2.500 odhadů a prodal více jak 250 nemovitostí.

Je objednání odhadu domu nezávazné?

Ano, po objednání odhadu ceny domu se k ničemu nezavazujete. Je na vás, jak s odhadem naložíte. Pokud budete ohledně ceny domu potřebovat dále poradit, můžete se na mě kdykoli obrátit.

Jak mi odhad doručíte?

Podrobný odhad prodejní ceny rodinného domu obdržíte e-mailem ve formátu PDF v délce 4 stran a také Vás o jeho dokončení budu informovat sms.

Jak odhad ceny domu provádíte, podle čeho určíte cenu?

Při odhadu domu vycházím ze tří zdrojů – svých zkušeností, makléřských databází realitních kanceláří RE/MAX a cenových map, které čerpají informace přímo z katastru nemovitostí, kde máme možnost vidět skutečné transakční ceny.

Co je to nabídková cena nemovitosti?

Z realitních serverů můžete zjistit, za kolik se rodinné domy ve vašem okolí nabízejí. Ale pozor - nedozvíte se však tržní cenu domu za kolik peněz se dům ve finále prodal. Proto nepoznáte, která nabídková cena domu je příliš vysoká, která nízká a která cena domu je určena správně.

Co je to tržní cena nemovitosti?

Pro správné určení tržní ceny domu, potřebujete znát skutečně realizované ceny nemovitostí. Ty je možné zjistit v katastru nemovitostí. Díky přístupu k cenovým mapám tak přesně vím, jak se rodinné domy ve vaši lokalitě prodaly zpětně za 3, 6, 12 a 24 měsíců.

Jak dlouho trvá zpracování odhadu tržní ceny domu?

Odhad tržní ceny domu zpracuji do 24 hodin, nikdy však déle. Zpravidla však odhad najdete ve svém emailu už do několika hodin.

Budete mě informovat o průběhu zpracování odhadu domu?

Ano, přijetí vašeho odhadu ke zpracování vám potvrdím okamžitě e-mailem a sms. Pokud se vás budu potřebovat zeptat na doplňující informace, opět to bude e-mailem či sms. Nakonec obdržíte finální odhad do své e-mailové schránky a o dokončení zpracování vám bude odeslána zpráva na váš mobilní telefon.

Prodávádíte jen odhad pro rodinné domy nebo také odhad ceny bytu?

Kromě odhadu ceny domu je možné si objednat i odhad ceny bytu v Praze. Online odhad ceny bytu je možné objednat na stránce "Online odhad", kterou naleznete v menu.

V čem vám profesionální odhad rodinného domu pomůže?

Neprodáte dům pod cenou

Pokud cenu za váš dům stanovíte příliš nízko, prodáte jej rychle, ale ztratíte mnoho peněz. Díky odhadu se vám to nestane.

Cenu domu nepřeženete

Jestliže prodejní cenu domu stanovíte příliš vysokou, můžete váš rodinný dům nabízet k prodeji i rok, ale kupujícího pravděpodobně žádného nenajdete.

Prodáte do 4 měsíců

Rodinné domy se správně určenou cenou se v inzerci dlouho neohřejí. Průměrně doba prodej rodinného domu by neměla být delší než 4 měsíce.

Žádné vyjednávání o slevě

Máte-li správnou cenu domu, není třeba dávat slevy.

Můžete plánovat budoucnost

Pokud potřebujete prodat dům a z prodejní ceny pořídit nové bydlení, víte s jakou částkou můžete počítat.

Rozhodnout se, zda prodat

Dozvíte se tržní cenu domu a rozhodnete se, zda je správný čas prodat či nikoli

Co říkají lidé, kterým jsem odhad nemovitosti už zpracoval?

Vážený pane Majere, s Vaší službou jsem byl velmi spokojen. V současné chvíli však o prodeji bytu neuvažuji. Pokud by se tak stalo, rozhodně Vás požádám o Vaše služby.
Svatopluk Doubek
Rychlá komunikace, perfektní práce. Všem doporučuji při prodeji nemovitosti. Moc děkuji.
Eva Kaprasová
Děkuji ,byla jsem překvapená jak rychlostí tak s odhadem. Myslím, že vás mohu směle doporučit svým přátelům.
Eliška Sedláková
Dobrý den Davide, jste naprosto úžasný a profesionál! ...moc děkuji, zatím je byt pronajatý, ale jakmile ho budeme prodávat, obrátím se moc ráda na Vás!
Jitka Majerová
S panem Majerem jsme vyřizovali i koupi bytu, prováděl nám odhad 3 bytů, nabídka byla zpracována perfektně a skoro okamžitě, máme k němu naprostou důvěru budeme se na p. Majera obracet i nadále.
Květoslava Švejdová
Děkuji , byla jsem spokojena . Zatím přemýšlíme v jaké lokalitě budu shánět byt. Potom si vás budu žádat.
Eva Sekaninová
Odhad plus mínus odpovídal odhadu jiného makléře v té době. S ohledem na vývoj cen bytů, který sleduji, se domnívám, že cena by mohla být zase o něco vyšší. Bohužel i cena domečku, který jsem zamýšlel zakoupit... Jinak určitě budete dobrý makléř, o tom nepochybuji.
Pavel Synek
Pan Majer mi pomohol pri odhade nehnutelnosti za co mu velmi pekne dakujem. Jeho praca je vysoko profesionalna, opiera sa o realne fakty a situacie na trhu. Urcite vyuzijem jeho sluzby v buducnosti.
Tomáš Kažmár
S vaším odhadem cen bytů v Praze 17 - Řepy, Nevanova jsem velmi spokojen. Je proveden opravdu důkladně a profesionálně. Byl vypracován rychle. Zajímavá je také vaše příručka o chybách při prodeji bytů. Vámi vypracované dokumenty použiji při realizaci prodeje svých bytů v tomto roce. Případně využiji vašich služeb při jejich realizaci. Jaroslav Zůna
Jaroslav Zůna
S odhadem nemovitosti jsem byla velice spokojená. Je to pro nás velmi cenná informace, se kterou teď můžeme doma pracovat. Velmi zajímavý byl přehled prodejních cen bytů v dané lokalitě stažený z katastru nemovitostí. V případě, že se rozhodneme pro prodej, ráda využiji služeb pana Majera a realitní kanceláře RE/MAX.
Lenka Císařová
Hezký den Davide, odhad byl skvělý a pomohl naší představě. I díky Vašemu odhadu jsme přehodnotili záměr a rozhodli jsme se, že nemovitost zkusíme raději než prodat, pronajímat. Pravděpodobně v průběhu července nebo srpna 2019 začneme shánět vhodné spolehlivý nájemce bytu. S pozdravem Čermák
Jiří Čermák
Překvapila mě rychlost a profesionalita služby. Dodatečná komunikace byla na úrovni....chci říct David Majer, nebyl nepatřičně vtíravý, vlezlý, jak jsem tomu byla svědkem u jiných makléřů..... takže SPOKOJENOST. Děkuji. Jitka Meriková.
Jitka Meriková
Dobrý den pane Majere, narazil jsem na váš odkaz při mé pracovní činnosti (odhadce nemovitostí, supervizor) a ze zvědavosti jsem si váší práci prohlédl. Z praxe mohu posoudit, že je dobře a reálně zpracována. Oceňuji profesionální přístup, bez "podbízení" vnutit své služby. Ať se vám v práci daří! Josef Kaizr
Josef Kaizr

Potřebujete odhad k dědickému řízení s potřebnými náležitostmi pro notáře?

VYZKOUŠEJTE ODHAD RODINNÉHO DOMU Z POHODLÍ DOMOVA

BEZ ZÁVAZKŮ, BEZ PLACENÍ, ZDARMA

Nic neriskujete. Řeknu vám odhad prodejní ceny zdarma. Nemusíte nic platit. Vše je nezávazné.

UKÁZKA ČLÁNKŮ Z BLOGU

Bezradní a rezignovaní. Takoví mi připadali majitelé velkého domu v Nenačovicích u Berouna, když jsem s nimi…
číst celý článek
Provizi platí prodávající, to znamená objednatel realitních služeb. Jakýkoliv jiný postup, který ukrývají marketingová hesla typu „prodej…
číst celý článek
technická_inspekce_domu
Inspekci nemovitosti obvykle využívají kupující, kteří chtějí vědět maximum o stavu kupovaného domu. Praxe ale ukazuje, že…
číst celý článek