Pronajměte svůj byt či dům

Pronajměte svůj byt či dům


Zvažujete pronájem bytu či domu v Praze? Nechcete se trápit s inzertními portály a prohlídkami se zájemci? Nechcete se stresovat s nespolehlivými nájemníky?

Svěřte pronájem nemovitosti do mých rukou. Najdu vám spolehlivého a platícího nájemníka. Pronájem za vás vyřeším rychle a za vyšší nájemné. 

Svěřte pronájem nemovitosti do mých rukou. Najdu vám spolehlivého a platícího nájemníka. Pronájem za vás vyřeším rychle a za vyšší nájemné. 

Kalkulace nájemného

nechte si spočítat nájemné, které můžete získat z vaši nemovitosti

Typ nemovitosti
Stav
Vybavení

8 důvodů,

proč svěřit pronájem své nemovitosti právě mě

SPRÁVNĚ STANOVÍM CENU NÁJMU

Probereme podmínky pronájmu, doporučím výši kauce, záloh na služby apod. Určíme si cílovou skupinu potenciálních nájemníků.

MÉ DOPORUČENÍ PŘED PRONÁJMEM

Doporučím úpravy a možná zlepšení, které zvednou výši nájemného a zvednou zájem cílové skupiny vhodné pro vaši nemovitost.

ZÁLEŽÍ MI NA PREZENTACI VAŠI NEMOVITOSTI

Připravím učinný a bezchybný popis nemovitosti, webovou prezentaci na inzertních serverech a publikaci na sociálních sítích. Vaše nemovitost bude vždy na předních místech inzerce.

BUDU INZERÁT DOSTATEČNĚ PROPAGOVAT

Z vaši inzerce bude "cítit čerstvost". Stále na předních pozicích realitních serverů a denně aktualizována.

NA ZÁJEMCE UDĚLÁM SKVĚLÝ PRVNÍ DOJEM

K pronájmu nemovitosti musíte přistupovat jako k prodeji zboží. Je třeba jej krásně zabalit, hezky prezentovat a umět "prodat".

VŽDY BUDETE MÍT PRAVIDELNÝ PŘEHLED O PRŮBĚHU

Pronájem vašeho bytu či domu budete mít pevně v rukou, díky pravidelnému hlášení o průběhu.

GARANTUJEME ZODPOVĚDNOST ZA VŠECHNY PRÁVNÍ NÁLEŽITOSTI

Právní bezpečí, rovná se klidný spánek. Bezpečnou nájemní smlouvu vaši nemovitosti obstará právník, který se zabývá výhradně nemovitostmi.

POMOC PŘI PŘEDÁNÍ

Budu vám asistovat při předání nemovitosti. Připravíme všechny potřebné dokumenty a pomůžeme s převodem energií na nové nájemníky.

Reference

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svou nemovitost prodali či pronajali?

S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Rychlý odhad. Spokojenost.
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého rodinného domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Jaký je postup, jak úspěšně pronajmout byt či dům?

Pronajměte svou nemovitost za nejvyšší cenu – výhodně, rychle a bez starostí - roční garance pronájmu na jeden rok!

DOSÁHNU VYŠŠÍHO NÁJMU

Vím, jak nemovitost připravit tak, aby se pronajala za nejvyšší cenu. Představu o výši nájemného často navyšuji až o 15 %.

RYCHLOST PRONÁJMU

Díky obsáhlé databázi zájemců a spolupráci mezi makléři RE/MAX, se vhodný nájemník najde zpravidla během několika málo dní.

PROVĚŘENÍ SPOLEHLIVOSTI ZÁJEMCE

Solidní a platící nájemník je prioritou. Prověřím bonitu zájemce, ověřím jej v registrech a zajistím reference z předchozího pronájmu.

100% GARANCE NÁJEMNÍKA NA 1 ROK

Pokud by nájemník ukončil nájemní smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám v krátké době vyhledám nového spolehlivého nájemníka.

Na co se mě nejčastěji ptáte,

když chcete pronajmout svou nemovitost

Musím mít exkluzivní smlouvu?

Smlouva o zprostředkování je zapotřebí i u realitní transakce, jako je pronájem. Stanovuje důležité aspekty pronájmu a také dokládá zájemci, že můžeme majitele v tomto zastupovat.

Děláte jen pronájmy nebo s vámi můžeme i prodat?

Nemovitost vám rád pomohu i prodat. Vypracuji vám nejprve odhad prodejní ceny a vysvětlím, jak pracuji. Poté se s vámi rád setkám, abych vám upřesnil možnou prodejní cenu, vyslechl si blíže vaši potřebu a představu a v návaznosti na to bych vám doporučil nejvhodnější postup prodeje a jeho časování.

Můžu si nájemníka sám vybrat?

Ano, můžete. Pronájem bytu či domu je vaše investice a sami tak můžete vybrat, kdo bude ve vaši nemovitosti bydlet. Je to jedna z hlavních výhod, kterou klientům nabízím a čím se tato možnost liší od jiných realitních kanceláří. Všechny zájemce s vámi budu konzultovat a v případě zájmu vám je představím. Sami si vyberete, s kým podepíšete nájemní smlouvu.

Pomůžete mi s předáním pronajímaného bytu či domu?

Ano, pomůžu vám s předáním bytu či domu nájemníkovi. Záleží mi na osobním přístupu až do poslední chvíle. Zajistím také všechny potřebné dokumenty a pomůžu vám s převodem energií na nové nájemníky.

Jakou zaplatím provizi za zprostředkování nájmu?

Provize za vyhledání spolehlivého a platícího nájemníka je ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH. Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám zajistím nájemníka nového.

Řešíte pronájem nemovitosti v Praze sám?

Pronájem nemovitosti v Praze je náročnější transakce, než se může na první pohled zdát. Na pronájmu vašeho bytu či domu tak budou také spolupracovat designéři, fotografové, marketingoví specialisté, grafici, technici, právníci a finanční poradci.

Připravíte nájemní smlouvy?

Ano, naši právnící připraví veškerou smluvní dokumentaci v českém i anglickém jazyce (pokud to bude zapotřebí). Smlouvy jsou připraveny bezpečně tak, aby vás a vaši nemovitost chránily za všech situací.

Jak funguje garance nájemníka na 1 rok?

Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám vyhledám nového, spolehlivého nájemníka. Nemusíte se tak strachovat, že vás v tom nechám. Vždy vám ochotně pomůžu zas a znova.

Kdo jsem?

Jmenuji se David Majer

Jmenuji se David Majer a jsem realitní specialista působící v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem jejich bytu a co nejvíce zjednodušit celý náročný proces.

Při své práci využívám všech nástrojů, které mám k dispozici – od moderních technologií a internetu přes zázemí ve společnosti RE/MAX Alfa až po své vlastní zkušenosti.

Specializuji se na prodej bytů v Praze, v jejímž realitním trhu se vyznám jako ve vlastní domácnosti. Zaměřuji se také na odhady cen nemovitosti – na odhady pro budoucí prodej, které poskytuji zdarma, ale i na odhady pro dědické řízení.

David Majer Maxima reality

Chcete pronajmout byt či dům Praze?

Pokud by nájemník ukončil nájemní smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám v krátké době vyhledám nového.

Typ nemovitosti

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.