730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Kdo je realitní makléř David Majer

Jste na těchto stránkách poprvé a rádi byste věděli, kdo za nimi stojí? Nebo se o mně chcete dozvědět více informací? Přečtěte si můj kompletní profil...

Jmenuji se David Majer a jsem realitní specialista působící v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem jejich bytu a co nejvíce zjednodušit celý náročný proces.

Úspěchy

1. místo - nejúspěšnější realitní makléř RE/MAX Alfa za rok 2019, 2018, makléř Skokan roku ČR 2017 RE/MAX, 2. nejlepší makléř v kategorii „Prodej bytů“ MAXIMA REALITY 2016

Zkušenosti

Více jak 200 prodaných bytů

Specializace

Prodej bytů, odhady nemovitostí, luxusní nemovitosti

Kdo jsem?

Když jsem jako makléř začínal, stanovil jsem si jeden zásadní cíl – nebýt obyčejný realitní makléř, co se naučí pár základních metod z „realitního řemesla“ a bude z nich slepě těžit třeba i celou svou kariéru. Bez ohledu na přání klienta či důležité okolnosti.

A proto jsem hned od začátku přistupoval ke své práci s plným nasazením a odhodláním neustále se zlepšovat. Abych lidem opravdu pomáhal a nebyl jen tím, kdo (někdy i nezaslouženě) „shrábne“ provizi…

Chtěl jsem to zkrátka dělat „jinak“, ač vám to může znít trochu jako klišé. Jak to dopadlo? S klidným srdcem mohu říci, že se mi to podařilo. Přečtěte si celý můj profil na této stránce a zjistíte, proč tomu tak je.

Aktuálně v jedné z nejlepších realitních kanceláří RE/MAX

V současnosti působím jako realitní specialista v zavedené společnosti RE/MAX Alfa, která je dlouhodbě nejúspěšnější kanceláří sítě RE/MAX v ČR. Svou filozofií přesně odpovídá tomu, jak prodej nemovitostí chápu já. Že středobodem procesu je klient, kterému je potřeba co nejvíce pomoci.

David Majer Maxima reality

Nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2019

V roce 2019 jsem navázal na loňský rok a stal se podruhé v řadě nejúspěšnějším makléřem RE/MAX Alfa.

Nejúspěšnějším makléřem roku 2019 v RE/MAX Alfa jsem se stal díky prodaným nemovitostem v hodnotě 187.278 000Kč, kdy byla průměrná hodnota nemovitosti 5.209 429Kč. Více informací, bilancování a čísel z roku 2019 si budete moct přečíst na mém blogu.

David Majer nejlepší makléř RE(MAX Alfa 2019

Nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2018

V roce 2018 jsem se v domovské kanceláři RE/MAX Alfa stal nejúspěšnějším makléřem za uplynulý rok 2018.

Na 1. místo jsem se dostal v konkurenci 49 skvělých kolegů, takže si dosažení nejvyšší příčky velmi vážím. A jsem rád, že se tento úspěch zařadí mezi další ocenění, co mě motivují a ukazují mi, jak stojí za to soustředit se na kvalitu, poctivý přístup, spolehlivost a moderní postupy, které při práci využívám.

Nejúspěšnějším makléřem roku 2018 v RE/MAX Alfa jsem se stal díky prodaným nemovitostem v hodnotě 123.899 490Kč, kdy byla průměrná hodnota nemovitosti 4.709 856Kč. Více informací, bilancování a čísel z roku 2018 si můžete přečíst zde v článku na blogu.

Ocenění Skokan roku ČR 2017

V roce 2017 jsem dosáhl na ocenění pojmenované makléř Skokan roku ČR 2017. Uděluje se makléři s nejlepšími výsledky, který začal působit v REMAXu v daném roce.

Jak se mi povedlo toto prestižní ocenění získat? Pouze jsem úročil své bohaté zkušenosti a pokračoval v tom, co umím a o čem se můžete došíst na tomto webu. Pomáhal jsem s prodejem nemovitostí v Praze, stejně jako tomu bylo i v mém dřívějším působišti – RK Maxima, ze které jsem odešel v polovině roku 2017.

David Majer skokan roku REMAX 2017 makléř
David Majer Odhad nemovitosti online

2016 rok velkých úspěchů a potvrzení mých kvalit

I když za největší potvrzení mých dovedností považuji spokojenost klientů, kterou vyjadřují hezkými referencemi, „vychutnal“ jsem si i „oficiálnější“ uznání, kdy jsem roce 2016 působil několik let jako realitní makléř MAXIMA REALITY a kde jsem získal dvě významná ocenění. Stal jsem se 2. nejlepším makléřem v kategorii „Prodej bytů“. A dokonce jsem dosáhl i na 3. příčku v absolutním hodnocení MAXIMA REALITY.

Specializace: pražské byty, rychlost a výhodnost

Protože chci svým klientům zajišťovat výhradně špičkové výsledky, specializuji se jen na jeden segment realitního trhu. Díky tomuto úzce zaměřenému přístupu se mohu na danou oblast stoprocentně soustředit. Rozumím jí a vidím „pod povrch“.

V mém portfoliu tak nenajdete desítky různých nemovitostí, ale pečlivě vybrané „kousky“ s potenciálem. Všechny načerpané znalosti a získané zkušenosti mi umožňují prodávat za co nejkratší čas, a přitom co nejvýhodněji. V číslech to znamená, že každý měsíc prodám 8–10 bytů.

David Majer realitní specialista Maxima reality
David Majer realitní makléř Praha

Vlastní výjimečné know-how

Co je mým klíčem k úspěchu? Unikátní know-how, které jsem vystavěl na osvědčených postupech, bohatých zkušenostech, vypilovaných dovednostech a nástrojích, co usnadňují zásadní kroky. Navíc se obklopuji jen stejně naladěnými profesionály. Vzájemně si pomáháme a inspirujeme se.

Ke své práci také využívám moderní technologie, internet a zázemí RE/MAX Alfa, které mi utváří ideální podmínky pro perfektní výkony. Mít takto silnou společnost za svého partnera přináší skvělé výhody. A ty samozřejmě pociťují mí klienti.

Fér jednání na prvním místě

Prioritou pro mě je správný přístup – transparentní a férový za všech okolností. Nic nezamlčuji a nedržím se hesla „slibem nezarmoutíš“. Naopak vynakládám maximální úsilí, aby každý prodej proběhl rychle a hladce.

Vždy se s klientem dohodnu na vzájemných očekáváních i požadavcích. O průběhu své práce a pokroku při prodeji průběžně informuji a při každé prohlídce mám k dispozici veškeré potřebné dokumenty a informace. Nerad ztrácím svůj čas a ještě dražší je mi čas mých klientů. Věřím, že pouze čestným jednáním lze dlouhodobě dosahovat výborných výsledků.

David majer nejuspesnejsi makler remax
David Majer realitní specialista Maxima reality

Proč jsem si založil tento web

Vždy jsem chtěl pomáhat všem, kteří prodávají byt. Jenže ne každý se kvůli tomu obrátí na realitního makléře či dokonce přímo na mě. A tak jsem založil tento web jako internetového rádce v oboru nemovitostí.

Prostřednictvím článků na blogu přibližuji řadu důležitých témat a poskytuji návody na řešení nevyhnutelných situací. Také podávám virtuální pomocnou ruku ve formě online odhadu zdarma nebo zkontrolování inzerce, když se prodej lidem nedaří. A abych upozornil na nejčastější chyby při prodeji bytu, napsal jsem o tom užitečný e-book.

Moje plány do budoucna

Vše, co jste si přečetli, chci udržet i nadále. Chci být platným a spolehlivým partnerem při prodeji bytu v Praze, který vás zbaví veškerých starostí. Anebo vám ukáže, jak na to, když se rozhodnete prodat svépomocí.

Takže budu dál sbírat zkušenosti a rozšiřovat si své odborné obzory, abych zůstal na „vlně“ úspěchu, která vzniká z vaší spokojenosti a zároveň ji zaručuje.

David Majer a Lucie Majerova RE/MAX Alfa

Moje práce ve třech nejdůležitějších číslech

0
prodaných bytů
0
v celkové hodntě
0
dní
průměrná doba prodeje

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svůj byt prodali nebo koupili?

Jsem opravdu nadšená vaší rychlostí a - jak se tady říká - vašim "can do attitude"! Kéž by všichni pracovali tak efektivně jako vy, to by ten náš svět hned jinak vypadal.
Jitka H.prodávající, Praha Karlín
Děkuji za velmi vstřícný přístup. Realitní makléři nemívájí jako profese nejlepší pověst, ale v tomto ohledu vystupujete z řady.
Milan D.kupující, Praha Nové Město
Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.
Petr J.prodávající, Praha Stodůlky
S pomocí Davida Majera proběhl prodej bytu velmi dobře, veškeré náležitosti spojené s prodejem byly zařízeny k mé spokojenosti.
Bohuslava Vaňáskováprodávající, Praha Letňany
Koupě bytu prostřednictvím Davida Majera pro mě byla velmi snadnou a bezproblémovou záležitostí.
Simona Pučelíkovákupující, Praha Podolí
Díky vašemu zastoupení jsem byla s prodejem velmi spokojena. Pan Majer obstaral vše potřebné za mě, mnohokrát děkuji.
Jarmila Kabátováprodávající, Praha Krč
Vše proběhlo nad očekávání hladce. Vaše svrchovaná profesionalita ve spojení s brilantní inteligencí a prostou (dnes bohužel velmi zřídka vídanou) lidskou slušností byly ty prvky, které nás přesvědčily hned v samém začátku, že David Majer byla správná volba.Mohl byste sloužit jako učebnicový příklad realitního specialisty.
Daniel Veisprodávající, Praha Letná
Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.
Petr J.prodávající, Praha Stodůlky
Prodej bytu proběhl zcela bez problémů a velmi rychle bez nutnosti zasahovat do požadované ceny. Byt byl prodán do 2 dnů od zveřejnění a okamžitě poté v následujících dnech byly vyřízeny i veškeré náležitosti spojené s prodejem (smlouvy, vklad na katastr atd.). Spolupráce s panem Majerem byla na vysoké úrovni a práce profesionálně odvedená.
Václav Macejkaprodávající, Praha Vokovice

Často kladené otázky

Pokud vás zajímá odpověď na některou z níže uvedených nejčastějších otázek, stačí kliknout na otázku...

Musím mít exkluzivní smlouvu?

Nemovitosti, které nabízí i jiná realitní kancelář nikdy v mé nabídce nenajdete. S klienty tedy pracuji jen exkluzivně.

Jste makléř na volné noze nebo z realitní kanceláře?

Nejsem makléřem na volné noze. Jsem realitním specialistou největší pražské realitní kanceláře RE/MAX Alfa.

Jakou provizi zaplatím? Budu ji znát dopředu?

Provize, kterou platí prodávající je 3-5%. Záleží na prodejní ceně nemovitosti. Vždy ji budete znát dopředu. Pokud se sníží cena bytu, sníží se i provize. To je fér, nemyslíte?

Budu nějak informovaný o průběhu prodeje?

Po celou dobu prodeje vašeho bytu budete dostávat pravidelná hlášení kolik lidí inzerát zhlédlo, kolik zájemců se ozvalo, jak probíhaly prohlídky bytu se zájemci a jak reagovali. Budete mít o prodeji neustále výborný přehled.

Můžu byt prodat zájemci, kterého si sám najdu?

Pokud budu mít s vámi exkluzivní smlouvu a najdete si kupujícího sami, vrátíme vám 50 % z obdržené odměny, na které jsme se dohodli ve smlouvě. Necháváme si vždy jen odměnu za služby, které jsme vám skutečně poskytli.

Jste všeuměl a děláte si všechno sám?

Nejsem všeuměl, který umí od každého trochu, a vlastně nic pořádně. Na prodeji vašeho bytu budou pracovat také designéři, fotografové, marketingoví specialisté, grafici, technici, právníci a finanční poradci.

Zastupujete klienty jen v Praze nebo i jinde?

Jsem realitní specialista, který se soustředí pouze na Prahu a blízké okolí. Pokud prodáváte byt v jiné loalitě, rád vám doporučím některého z mých kolegů z vaši lokality.

Prodáváte jen byty nebo i domy a pozemky?

Prodávám byty i domy. Moje specializace jsou nemovitosti v Praze a soustředím se tak 100% na to, co umím nejllépe.

Kolik stojí homestaging bytu? Je zdarma?

Klienti s exkluzivní smlouvou mají fotostaging zdarma. Jinak se staging pohybuje podle velikosti bytu mezi 10tis. až 25tis. korun.

Kontakt

Chcete se na něco zeptat, nevíte si s něčím rady, potřebujete nezávazně poradit s prodejem nemovitosti?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

PODÍVEJTE SE NA MŮJ VZDĚLÁVACÍ BLOG

Více jak 4 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
+
Zhlédnutí článků
Bezradní a rezignovaní. Takoví mi připadali majitelé velkého domu v Nenačovicích u Berouna, když jsem s nimi…
Celý článek
Provizi platí prodávající, to znamená objednatel realitních služeb. Jakýkoliv jiný postup, který ukrývají marketingová hesla typu „prodej…
Celý článek
Vlastníte byt, ve kterém bydlíte, ale čeká vás stěhování do jiného bytu či rodinného domu? Pak budete…
Celý článek