Už prodáváte nemovitost a

Už prodáváte vaši nemovitost a


Prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří a postupně jste nabyli pocitu, že to nikam nevede? Týdny ubíhají, ale na inzerát se ozvalo minimum zájemců?

Pozorujete, jak z inzertních serverů mizí ostatní nabídky, a začínáte být z celkového vývoje nervózní?

Pak je třeba zjistit, co za tím je. Se 100% jistotou vám mohu říci, že se někde stala chyba, která maří váš záměr. Pomůžu tento nedostatek odhalit a také vám poradím, jak ho napravit. Každý prodej jde totiž dotáhnout do úspěšného konce, i když na startu trochu „zavrávoral“.

Prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří a postupně jste nabyli pocitu, že to nikam nevede? Týdny ubíhají, ale na inzerát se ozvalo minimum zájemců?

Kontrola inzerce nemovitosti

Zjistěte, kde chybujete v inzerci a proč se vám nedaří prodat - 6 nejčastějších chyb

NEVHODNĚ NASTAVENÁ CENA

Moc nízká i moc vysoká, obojí je problém, který vás buď zbytečně připraví o peníze, nebo prodej prodlouží na neúměrně dlouhou dobu. Správně nastavená prodejní cena je základ - jen tak můžete získat nejlepší možnou nabídku.

NEPROMYŠLENÁ A ODBYTÁ PREZENTACE

Nestačí jen udělat pár fotek na mobilní telefon a věřit, že si případný zájemce domyslí a představí, jak je vaše nemovitost úžasná. Musíte mu to dát jasně najevo, a to pečlivě připraveným bytem, kde se každý bude cítit hned „jako doma“.

PROHLÍDKY BEZ TAHU NA BRANKU

Při setkání se zájemcem byste měli zapůsobit. Prodává i dobrý dojem a jasné vyzdvihnutí všech kvalit a výhod, které váš byt nabízí. Na druhé straně ale nechte stranou emoce, příliš subjektivní chvála udělá spíše opačnou službu.

NULOVÁ ČI ŠPATNÁ PROPAGACE

Je potřeba jít potenciálním kupcům naproti, aby vaše nabídka mezi kvantem dalších nezapadla, ale naopak vynikla. K tomu lze využít řadu způsobů, od placeného zvýrazňování inzerátů až po plachty umístěné v oknech či letáčky ve schránkách.

INZERÁT S NEDOSTATKEM INFORMACÍ

Důvěryhodný a lákavý inzerát obsahuje krásné fotky a všechny důležité údaje, které souvisejí s tím, jak se v daném bytě nebo lokalitě bydlí. Text by měl ve čtenáři vyvolat dojem, že už to tam důvěrně zná. A že se mu to líbí.

NEVYHODNOCOVÁNÍ A NEMĚŘENÍ ZÁJMU

Návštěvnost vaši inzerce a reakcí na inzerát je třeba měřit a správně vyhodnotit. Zjistíte tak, kolik lidí se na váš byt dívá a kolik jich reaguje telefonicky nebo emailem. Jen tak můžete uhlídat správnou prodejní cenu bytu.

Reference

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svou nemovitost prodali či pronajali?

Výborná komunikace a skvělý servis, určitě doporučuju.
Lubomir Skojec
Lubomir Skojec
09:19 28 Nov 22
Ahoj s posouzením odhadu jsem spokojen cena odpovídá dané nemovitosti a s prací Davida Majera makléře firmy RE/MAX alfa k jeho přístupu i jednání mohu jen doporučit všem.
Štěpán Mazán
Štěpán Mazán
19:11 25 Nov 22
Přestože se považuji za člověka, který má radost z toho, že si podstatné záležitosti může rozhodovat a řešit sám, jsem hrozně rád, že jsem si pro prodej bytu v Praze zvolil právě pana Davida Majera. Od našeho prvního setkání mi bylo jasné, že jsme... si vybrali člověka, který svému povolání opravdu rozumí a který nám bude oporou v celém procesu prodeje. Přestože v našem případě bylo potřeba celou transakci rozložit v čase a od prvního kontaktu s možnými zájemci do konečného vypořádání celého prodeje mělo uplynout více než půl roku, byl celý proces ze strany pana Majera i jeho podpůrného týmu perfektně připraven a proveden. Bylo opravdu velmi příjemné mít vedle sebe komunikativního a empatického člověka s neuvěřitelným tahem na branku. Ještě jednou mu tak mockrát děkuji, že nám s celým prodejem pomohl. Byla to radost s ním spolupracovat. Přeji vše dobré, pane Majere, do Vaší další práce. (:číst dál
Jiří Dufek
Jiří Dufek
22:11 13 Nov 22
Je poznat, kdyz najdete profesionala v oboru. Pane Majere dekuji za vybornou praci. V pripade Vas doporucim svym pratelum.
Raden Soenda
Raden Soenda
11:32 11 Nov 22

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého rodinného domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Krok za krokem...

Jak by měl vypadat prodej bytu krok za krokem

Na co se mě nejčastěji ptáte,

když chcete zkontrolovat inzerci nemovitosti?

JE KONTROLA INZERCE ZDARMA?

Ano, kontrola inzerce je zcela zdarma a nezávazná.

JAKÉ NEJČASTĚJŠÍ CHYBY V INZERCI NAJDETE?

Nejčastěji je to špatně stanovená prodejní cena, kvalita fotografií a příprava nemovitosti. Nedostačující informace o nemovitosti, absence plánku nemovitosti a videa, jeli nemovitost k tomu vhodná + další faktory, které jsou individuální ke konkrétnímu typu nemovitosti.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI RODINNÉHO DOMU?

Ano, inzerci prodeje rodinného domu vám zkontroluji. Prodejem domu se často zabývám a odhalím tak, co brzdí prodej vašeho domu.

PRODÁVÁM S REALITNÍ KANCELÁŘÍ, MOHU POSLAT JEJICH INZERCI?

Ano, můžete. I realitní kancelář neboli makléř může chybovat. Záleží, jak ne/zkušeného makléře jste si na svůj prodej najali. Doporučím vám, kde vidím nedostatky a jak by je mohl váš makléř odstranit.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI BYTU?

Ano, inzerci prodeje bytu vám zkontroluji. Prodej bytů je má parketa, prodal jsem jich již téměř 400 a dobře tak vím, co v inzerci funguje a co ji naopak brzdí.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI POZEMKU?

Ano, inzerci prodeje pozemku vám zkontroluji. Přesně vím, které informace o využitelnosti pozemku v inzerci nesmí chybět a také najdu nedostatky v potencionálu, jak lze inzerci pozemku uchopit jinak, než je běžně možné vidět na internetu.

JAK SE O PROBLÉMECH V INZERCI DOZVÍM?

Report s chybami a doporučením na jejich odstranění dostane e-mailem. Je jen na vás, jak s těmito informacemi poté naložíte.

PRODÁVÁM BEZ REALITKY, MOHU POSLAT ODKAZ KE KONTROLE?

Ano, vaši inzerci vám rád zkontroluji. Určitě najdu místa, kde je co zlepšit, aby se váš prodej zdařil v kratším čase a tím i za lepší prodejní cenu.

Kdo jsem?

Jmenuji se David Majer

Jmenuji se David Majer a jsem realitní makléř působící v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa.

Už třetí rok po sobě patřím do TOP 3. A to všechno v konkurenci více jak 60 kolegů na naší pobočce.

Prodej nebo pronájem nemovitosti svěřily do mých rukou desítky klientů, a tak se celková hodnota bytů a domů v transakcích vyšplhala na 121 083 190 Kč.

3. místo v naši kanceláři mě vyneslo celorepublikově na 9. místo mezi cca 1.200 makléři RE/MAXu. V tomto žebříčku jsem třetím rokem v TOP 10 v celé ČR.

V roce 2019 jsem navázal na rok 2018 a stal se podruhé v řadě nejúspěšnějším makléřem RE/MAX Alfa.

David Majer Maxima reality

Chcete zkontrolovat inzerci

vaši nemovitosti?

Získejte zdarma kontrolu vaši inzerce společně s návrhem strategie pro úspěšný prodej

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Podívejte se na

Můj vzdělávací blog

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
mil.
Zhlédnutí článků

Více jak 8 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.