Už prodáváte nemovitost a

Už prodáváte vaši nemovitost a


Prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří a postupně jste nabyli pocitu, že to nikam nevede? Týdny ubíhají, ale na inzerát se ozvalo minimum zájemců?

Pozorujete, jak z inzertních serverů mizí ostatní nabídky, a začínáte být z celkového vývoje nervózní?

Pak je třeba zjistit, co za tím je. Se 100% jistotou vám mohu říci, že se někde stala chyba, která maří váš záměr. Pomůžu tento nedostatek odhalit a také vám poradím, jak ho napravit. Každý prodej jde totiž dotáhnout do úspěšného konce, i když na startu trochu „zavrávoral“.

Prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří a postupně jste nabyli pocitu, že to nikam nevede? Týdny ubíhají, ale na inzerát se ozvalo minimum zájemců?

Kontrola inzerce nemovitosti

Zjistěte, kde chybujete v inzerci a proč se vám nedaří prodat - 6 nejčastějších chyb

NEVHODNĚ NASTAVENÁ CENA

Moc nízká i moc vysoká, obojí je problém, který vás buď zbytečně připraví o peníze, nebo prodej prodlouží na neúměrně dlouhou dobu. Správně nastavená prodejní cena je základ - jen tak můžete získat nejlepší možnou nabídku.

NEPROMYŠLENÁ A ODBYTÁ PREZENTACE

Nestačí jen udělat pár fotek na mobilní telefon a věřit, že si případný zájemce domyslí a představí, jak je vaše nemovitost úžasná. Musíte mu to dát jasně najevo, a to pečlivě připraveným bytem, kde se každý bude cítit hned „jako doma“.

PROHLÍDKY BEZ TAHU NA BRANKU

Při setkání se zájemcem byste měli zapůsobit. Prodává i dobrý dojem a jasné vyzdvihnutí všech kvalit a výhod, které váš byt nabízí. Na druhé straně ale nechte stranou emoce, příliš subjektivní chvála udělá spíše opačnou službu.

NULOVÁ ČI ŠPATNÁ PROPAGACE

Je potřeba jít potenciálním kupcům naproti, aby vaše nabídka mezi kvantem dalších nezapadla, ale naopak vynikla. K tomu lze využít řadu způsobů, od placeného zvýrazňování inzerátů až po plachty umístěné v oknech či letáčky ve schránkách.

INZERÁT S NEDOSTATKEM INFORMACÍ

Důvěryhodný a lákavý inzerát obsahuje krásné fotky a všechny důležité údaje, které souvisejí s tím, jak se v daném bytě nebo lokalitě bydlí. Text by měl ve čtenáři vyvolat dojem, že už to tam důvěrně zná. A že se mu to líbí.

NEVYHODNOCOVÁNÍ A NEMĚŘENÍ ZÁJMU

Návštěvnost vaši inzerce a reakcí na inzerát je třeba měřit a správně vyhodnotit. Zjistíte tak, kolik lidí se na váš byt dívá a kolik jich reaguje telefonicky nebo emailem. Jen tak můžete uhlídat správnou prodejní cenu bytu.

Reference

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svou nemovitost prodali či pronajali?

Po všech stránkách profesionální přístup.
Petr Chalupský
Petr Chalupský
07:17 13 Oct 21
Velmi profesionální přístup. Doporučuji.
petr pech
petr pech
09:58 08 Oct 21
Se službami pana Majera jsem velmi spokojená ať už co se osobního přístupu týče, tak příjemné a rychlé komunikace a doplňkových služeb spojených s převodem energií. Naopak s právními službami jsem příliš spokojená nebyla. Rezervační smlouvu si po... sobě paní advokátka podle mě ani nepřečetla.. co odstavec, to nějaký překlep. Kupní smlouva už na tom byla trochu lépe, ale taky žádná hitparáda 🙂 nicméně obsahově vesměs v pořádku.číst dál
Bára Jansová
Bára Jansová
16:25 07 Sep 21
Pan Majer pro nás prodával byt v Praze. Velmi oceňuji jeho profesionální a současně lidský a osobní přístup, vynikající znalost realitního trhu, skvělou komunikaci a poskytnutí veškerých služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti . Díky... jeho znalosti jak zatraktivnit nemovitost se mu podařilo byt velmi rychle prodat. Jsem velmi spokojena a pana Majera mohu jen vřele doporučit. Děkujeme za skvělou spolupráci.číst dál
Alena Pravdova
Alena Pravdova
06:38 28 Aug 21

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého rodinného domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Krok za krokem...

Jak by měl vypadat prodej bytu krok za krokem

Na co se mě nejčastěji ptáte,

když chcete zkontrolovat inzerci nemovitosti?

JE KONTROLA INZERCE ZDARMA?

Ano, kontrola inzerce je zcela zdarma a nezávazná.

JAKÉ NEJČASTĚJŠÍ CHYBY V INZERCI NAJDETE?

Nejčastěji je to špatně stanovená prodejní cena, kvalita fotografií a příprava nemovitosti. Nedostačující informace o nemovitosti, absence plánku nemovitosti a videa, jeli nemovitost k tomu vhodná + další faktory, které jsou individuální ke konkrétnímu typu nemovitosti.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI RODINNÉHO DOMU?

Ano, inzerci prodeje rodinného domu vám zkontroluji. Prodejem domu se často zabývám a odhalím tak, co brzdí prodej vašeho domu.

PRODÁVÁM S REALITNÍ KANCELÁŘÍ, MOHU POSLAT JEJICH INZERCI?

Ano, můžete. I realitní kancelář neboli makléř může chybovat. Záleží, jak ne/zkušeného makléře jste si na svůj prodej najali. Doporučím vám, kde vidím nedostatky a jak by je mohl váš makléř odstranit.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI BYTU?

Ano, inzerci prodeje bytu vám zkontroluji. Prodej bytů je má parketa, prodal jsem jich již téměř 400 a dobře tak vím, co v inzerci funguje a co ji naopak brzdí.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI POZEMKU?

Ano, inzerci prodeje pozemku vám zkontroluji. Přesně vím, které informace o využitelnosti pozemku v inzerci nesmí chybět a také najdu nedostatky v potencionálu, jak lze inzerci pozemku uchopit jinak, než je běžně možné vidět na internetu.

JAK SE O PROBLÉMECH V INZERCI DOZVÍM?

Report s chybami a doporučením na jejich odstranění dostane e-mailem. Je jen na vás, jak s těmito informacemi poté naložíte.

PRODÁVÁM BEZ REALITKY, MOHU POSLAT ODKAZ KE KONTROLE?

Ano, vaši inzerci vám rád zkontroluji. Určitě najdu místa, kde je co zlepšit, aby se váš prodej zdařil v kratším čase a tím i za lepší prodejní cenu.

Kdo jsem?

Jmenuji se David Majer

Jmenuji se David Majer a jsem realitní makléř působící v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa.

Už třetí rok po sobě patřím do TOP 3. A to všechno v konkurenci více jak 60 kolegů na naší pobočce.

Prodej nebo pronájem nemovitosti svěřily do mých rukou desítky klientů, a tak se celková hodnota bytů a domů v transakcích vyšplhala na 121 083 190 Kč.

3. místo v naši kanceláři mě vyneslo celorepublikově na 9. místo mezi cca 1.200 makléři RE/MAXu. V tomto žebříčku jsem třetím rokem v TOP 10 v celé ČR.

V roce 2019 jsem navázal na rok 2018 a stal se podruhé v řadě nejúspěšnějším makléřem RE/MAX Alfa.

David Majer Maxima reality

Chcete zkontrolovat inzerci

vaši nemovitosti?

Získejte zdarma kontrolu vaši inzerce společně s návrhem strategie pro úspěšný prodej

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.