Už prodáváte nemovitost a

Už prodáváte vaši nemovitost a


Prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří a postupně jste nabyli pocitu, že to nikam nevede? Týdny ubíhají, ale na inzerát se ozvalo minimum zájemců?

Pozorujete, jak z inzertních serverů mizí ostatní nabídky, a začínáte být z celkového vývoje nervózní?

Pak je třeba zjistit, co za tím je. Se 100% jistotou vám mohu říci, že se někde stala chyba, která maří váš záměr. Pomůžu tento nedostatek odhalit a také vám poradím, jak ho napravit. Každý prodej jde totiž dotáhnout do úspěšného konce, i když na startu trochu „zavrávoral“.

Prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří a postupně jste nabyli pocitu, že to nikam nevede? Týdny ubíhají, ale na inzerát se ozvalo minimum zájemců?

Kontrola inzerce nemovitosti

Zjistěte, kde chybujete v inzerci a proč se vám nedaří prodat - 6 nejčastějších chyb

NEVHODNĚ NASTAVENÁ CENA

Moc nízká i moc vysoká, obojí je problém, který vás buď zbytečně připraví o peníze, nebo prodej prodlouží na neúměrně dlouhou dobu. Správně nastavená prodejní cena je základ - jen tak můžete získat nejlepší možnou nabídku.

NEPROMYŠLENÁ A ODBYTÁ PREZENTACE

Nestačí jen udělat pár fotek na mobilní telefon a věřit, že si případný zájemce domyslí a představí, jak je vaše nemovitost úžasná. Musíte mu to dát jasně najevo, a to pečlivě připraveným bytem, kde se každý bude cítit hned „jako doma“.

PROHLÍDKY BEZ TAHU NA BRANKU

Při setkání se zájemcem byste měli zapůsobit. Prodává i dobrý dojem a jasné vyzdvihnutí všech kvalit a výhod, které váš byt nabízí. Na druhé straně ale nechte stranou emoce, příliš subjektivní chvála udělá spíše opačnou službu.

NULOVÁ ČI ŠPATNÁ PROPAGACE

Je potřeba jít potenciálním kupcům naproti, aby vaše nabídka mezi kvantem dalších nezapadla, ale naopak vynikla. K tomu lze využít řadu způsobů, od placeného zvýrazňování inzerátů až po plachty umístěné v oknech či letáčky ve schránkách.

INZERÁT S NEDOSTATKEM INFORMACÍ

Důvěryhodný a lákavý inzerát obsahuje krásné fotky a všechny důležité údaje, které souvisejí s tím, jak se v daném bytě nebo lokalitě bydlí. Text by měl ve čtenáři vyvolat dojem, že už to tam důvěrně zná. A že se mu to líbí.

NEVYHODNOCOVÁNÍ A NEMĚŘENÍ ZÁJMU

Návštěvnost vaši inzerce a reakcí na inzerát je třeba měřit a správně vyhodnotit. Zjistíte tak, kolik lidí se na váš byt dívá a kolik jich reaguje telefonicky nebo emailem. Jen tak můžete uhlídat správnou prodejní cenu bytu.

Reference

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svou nemovitost prodali či pronajali?

S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Rychlý odhad. Spokojenost.
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého rodinného domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Chci znát cenu svého bytu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš byt právě teď.

Chci znát cenu svého domu

Zvažujete místo pronájmu i možnost prodeje? Zjistěte, jakou prodejní cenu má váš dům právě teď.

Krok za krokem...

Jak by měl vypadat prodej bytu krok za krokem

Na co se mě nejčastěji ptáte,

když chcete zkontrolovat inzerci nemovitosti?

JE KONTROLA INZERCE ZDARMA?

Ano, kontrola inzerce je zcela zdarma a nezávazná.

JAKÉ NEJČASTĚJŠÍ CHYBY V INZERCI NAJDETE?

Nejčastěji je to špatně stanovená prodejní cena, kvalita fotografií a příprava nemovitosti. Nedostačující informace o nemovitosti, absence plánku nemovitosti a videa, jeli nemovitost k tomu vhodná + další faktory, které jsou individuální ke konkrétnímu typu nemovitosti.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI RODINNÉHO DOMU?

Ano, inzerci prodeje rodinného domu vám zkontroluji. Prodejem domu se často zabývám a odhalím tak, co brzdí prodej vašeho domu.

PRODÁVÁM S REALITNÍ KANCELÁŘÍ, MOHU POSLAT JEJICH INZERCI?

Ano, můžete. I realitní kancelář neboli makléř může chybovat. Záleží, jak ne/zkušeného makléře jste si na svůj prodej najali. Doporučím vám, kde vidím nedostatky a jak by je mohl váš makléř odstranit.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI BYTU?

Ano, inzerci prodeje bytu vám zkontroluji. Prodej bytů je má parketa, prodal jsem jich již téměř 400 a dobře tak vím, co v inzerci funguje a co ji naopak brzdí.

ZKONTROLUJETE MI INZERCI POZEMKU?

Ano, inzerci prodeje pozemku vám zkontroluji. Přesně vím, které informace o využitelnosti pozemku v inzerci nesmí chybět a také najdu nedostatky v potencionálu, jak lze inzerci pozemku uchopit jinak, než je běžně možné vidět na internetu.

JAK SE O PROBLÉMECH V INZERCI DOZVÍM?

Report s chybami a doporučením na jejich odstranění dostane e-mailem. Je jen na vás, jak s těmito informacemi poté naložíte.

PRODÁVÁM BEZ REALITKY, MOHU POSLAT ODKAZ KE KONTROLE?

Ano, vaši inzerci vám rád zkontroluji. Určitě najdu místa, kde je co zlepšit, aby se váš prodej zdařil v kratším čase a tím i za lepší prodejní cenu.

Kdo jsem?

Jmenuji se David Majer

Jmenuji se David Majer a jsem realitní makléř působící v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa.

Už třetí rok po sobě patřím do TOP 3. A to všechno v konkurenci více jak 60 kolegů na naší pobočce.

Prodej nebo pronájem nemovitosti svěřily do mých rukou desítky klientů, a tak se celková hodnota bytů a domů v transakcích vyšplhala na 121 083 190 Kč.

3. místo v naši kanceláři mě vyneslo celorepublikově na 9. místo mezi cca 1.200 makléři RE/MAXu. V tomto žebříčku jsem třetím rokem v TOP 10 v celé ČR.

V roce 2019 jsem navázal na rok 2018 a stal se podruhé v řadě nejúspěšnějším makléřem RE/MAX Alfa.

David Majer Maxima reality

Chcete zkontrolovat inzerci

vaši nemovitosti?

Získejte zdarma kontrolu vaši inzerce společně s návrhem strategie pro úspěšný prodej

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.