Jak bude probíhat prodej vašeho bytu?

Vím, jak dosáhnout úspěchu při prodeji bytu. Dokážu odhadnout, kde nalézt kupující a čím je zaujmout. Váš inzerát tak odliším od ostatních a díky tomu nemovitost prodám za nejvyšší možnou cenu.

2x

rychleji a o 10 až 15% výhodněji 

12 kroků při prodeji bytu,

které vás se mnou čekají

Rád se s vámi setkám, abych vám upřesnil možnou prodejní cenu, vyslechl si blíže vaši potřebu a představu a v návaznosti na to vám doporučil nejvhodnější postup prodeje a jeho časování. Nejčastěji však probíhá takto...

1. DOPORUČÍM TRŽNÍ CENU

Mám za sebou již více jak 380 prodaných bytů v Praze, a proto přesně vím, jak to na zdejším realitním trhu funguje. K určení tržní ceny se nespoléhám jen na své zkušenosti, ale i na "reálná data". Ke správnému odhadu ceny si beru na pomoc interní databázi realitní kanceláře a taky zkoumám cenové mapy, které čerpají údaje přímo z katastru nemovitostí.

2. PROVEDEME HOME STAGING

Pomocí home stagingu udělám z vašeho bytu "magnet na zájemce". Aby se byt prodal za nejvyšší možnou cenu, je třeba ho umět kupujícím naservírovat na zlatém podnose. Naši designéři váš byt připraví pro focení tak, že zájemce zcela ohromí a na realitních serverech bude váš inzerát vyčnívat svou kvalitou vysoko nad všemi.

3. BYT VYFOTÍ PROFESIONÁL

Byt vyfotí profesionální fotograf, který se specializuje na focení nemovitostí. Den co den fotí jen nemovitosti a přesně tak ví, z jakého úhlu co vyfotit a jaké použít světlo. Lidé nakupují přes emoce. Fotky bytu tedy musí vyvolávat ty správné emoce a profesionální fotograf nemovitostí je tím, kdo je umí zachytit.

4. SCHVÁLÍTE PODOBU INZERCE

Fotografie vašeho bytu a text inzerce vám před zveřejněním pošlu ke schválení. Popíši, v jakém stavu je byt i dům, informuji o lokalitě a dopravním spojení. Inzerce bytu vyžaduje speciální jazyk. Text by neměl obsahovat nadměrnou interpunkci, emotikony, superlativy (nejlepší), věty typu přijďte se podívat a diskriminační věty. 

5. E-MAIL POPTÁVAJÍCÍM

Inzerci vašeho bytu pošleme přímo do chytrého telefonu poptávajícím klientům z naší databáze, kteří aktivně hledají podobný byt. Denně mě při prohlídkách bytu oslovují klienti, kteří hledají byt ke koupi. Jejich poptávky pečlivě sbíráme a často tak máme kupce hned v začátku prodeje.

6. REALITNÍ SERVERY

Váš byt bude efektivně inzerován na všech důležitých realitních serverech a bude vždy na prvních místech. Je nezbytně nutné, aby inzerce bytu působila exkluzivně, jako jedinečná nabídka, která se odlišuje od ostatních. S inzercí na realitních serverech je nutné pracovat, aby váš byt působil na zájemce jako "čerstvé zboží", nikoliv jako "neprodejný ležák", kde je možnost vyjednávat o slevě.

7. PRAVIDELNÝ REPORT O PRODEJI

Vždy budete vědět, jak prodej vašeho bytu probíhá. Pravidelně vás budu informovat, kolik lidí si inzerci prohlédlo na všech realitních serverech a kolik se jich ozvalo se zájmem o prohlídku. Pokud zájemci po prohlídce byt nekoupí, budete vědět důvod. Budete tak mít přehled, jakým směrem se prodej vašeho bytu ubírá.

8. PROHLÍDKY BYTU

Prohlídky bytu se zájemci vedu přímo já. Vyřizuji za vás všechny telefonáty a emaily. Vyjednám výhodné podmínky prodeje. Je třeba se umět od prodeje osobně odprostit a přistupovat k prodeji bytu jako k prodeji zboží. Majitelé bytů toto často nesvedou, a proto je nesmírnou výhodou být v tomto zastoupen realitním specialistou, který má vyjednávání o podmínkách koupě se zájemci "v malíku".

9. PROVĚŘENÍ ZÁJEMCE

Ze zkušeností dokážu poznat vhodné kupujícího. Zájemce bude prověřen v registrech, zda se jedná o spolehlivého a bonitního klienta. Lidé si často myslí, že byt zarezervují a poté si teprve začnou zjišťovat, zda dostanou hypotéku. Je nezbytně nutné zájemce prověřit, zda můžou byt vlastně koupit. Byla by velká chyba nechat byt zarezervovat klienta, který jej nedokáže koupit. Ztratili byste tak při prodeji čas, který může být velmi cenný.

10. REZERVAČNÍ SMLOUVA

Vážný zájemce musí podepsat rezervační smlouvu. Jedině tak je možné byt stáhnout z prodeje a začít plánovat další kroky. V rezervační smlouvě se uvádí, jakým způsobem bude kupující byt financovat a kdy dojde k podpisu kupních smluv.

11. PLATBA KUPNÍ CENY

Úschova kupní ceny je velmi důležitá. Musíte si být jisti, že dostanete zaplaceno poté, co se zapíše nový majitel do katastru nemovitostí. Můžete si vybrat úschovu peněz podle vaši volby, nikdo vás nebude tlačit do žádného typu úschovy. Vše je na vás a kupujícím, jak se domluvíte.

12. PRÁVNÍ SERVIS

Zdarma připravíme veškerou smluvní dokumentaci. Postaráme se, aby smlouvy byly vyvážené pro obě strany. Dvoustupňová právní kontrola. Podáme návrh na vklad vlastnického práva na katastr či zajistíme převod družstevního podílu. Zajistíme všechny potřebné dokumenty.

Reference

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svou nemovitost prodali?

Velmi proptní reakce. Korektní a profesionální jednání.
David Novak
David Novak
09:51 26 Apr 21
Profesionální přístup, zajímavý blog vysvětlující záludnosti realitního trhu. Kdybych prodával nemovitost, měl bych pocit, že zde prodám za férovou cenu.
Jan Jelínek
Jan Jelínek
21:52 23 Apr 21
Oceňuji vstřícné a ochotné jednání pana Majera a hlavně rychlost prodeje mé nemovitosti. Mohu jen doporučit. J. MaiselováPřed časem jsem se opět obrátila na p. Majera a požádala ho o radu při prodeji bytu.Chtěla bych mu poděkovat za jeho ochotu... a vyčerpávající informace, které mi poskytl.Všem doporučuji bez obav se na něj obrátitpři prodeji nemovitosti i s jakýmkoliv dotazem. Spolupráce s ním je vždy na výbornou. J. Maiselováčíst dál
Jaroslava M
Jaroslava M
10:42 19 Apr 21
Oceňuji rychlou reakci, dodržení termínu pro vypracování odhadu nemovitosti pro účely dědického řízení. Co mě opravdu milé překvapilo je velice kreativní a milý způsob textace SMS zpráv a emailu, kterým vás pan Majer udržuje perfektně informovaneho... o tom, co se děje teď a co vás kdy čeká.číst dál
Bára Holečková
Bára Holečková
08:00 18 Apr 21

Chcete prodat byt v Praze?

Svěřte prodej mně a prodejte byt rychle a za vyšší cenu. Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.