Jak bude probíhat prodej vašeho bytu?

Vím, jak dosáhnout úspěchu při prodeji bytu. Dokážu odhadnout, kde nalézt kupující a čím je zaujmout. Váš inzerát tak odliším od ostatních a díky tomu nemovitost prodám za nejvyšší možnou cenu.

Odhad tržní ceny nemovitosti Praha

Doporučím tržní cenu

Mám za sebou již více jak 200 prodaných bytů v Praze, a proto přesně vím, jak to na zdejším realitním trhu funguje. K určení tržní ceny se nespoléhám jen na své zkušenosti, ale i na "reálná data".

Ke správnému odhadu ceny si beru na pomoc interní databázi realitní kanceláře a taky zkoumám cenové mapy, které čerpají údaje přímo z katastru nemovitostí.

Provedeme home staging v Praze

Provedeme home staging

Pomocí home stagingu udělám z vašeho bytu "magnet na zájemce". Aby se byt prodal za nejvyšší možnou cenu, je třeba ho umět kupujícím naservírovat na zlatém podnose.

Naši designéři váš byt připraví pro focení tak, že zájemce zcela ohromí a na realitních serverech bude váš inzerát vyčnívat svou kvalitou vysoko nad všemi.

Home staging Bytu v Praze

Byt vyfotí profesionál

Byt vyfotí profesionální fotograf, který se specializuje na focení nemovitostí. Den co den fotí jen nemovitosti a přesně tak ví, z jakého úhlu co vyfotit a jaké použít světlo.

Lidé nakupují přes emoce. Fotky bytu tedy musí vyvolávat ty správné emoce a profesionální fotograf nemovitostí je tím, kdo je umí zachytit.

Inzerce bytu na prodej

Schválíte podobu inzerce

Fotografie vašeho bytu a text inzerce vám před zveřejněním pošlu ke schválení. Popíši, v jakém stavu je byt i dům, informuji o lokalitě a dopravním spojení.

Inzerce bytu vyžaduje speciální jazyk. Text by neměl obsahovat nadměrnou interpunkci, emotikony, superlativy (nejlepší), věty typu přijďte se podívat a diskriminační věty. 

Realitni servery

Email poptávajícím

Inzerci vašeho bytu pošleme přímo do chytrého telefonu poptávajícím klientům z naší databáze, kteří aktivně hledají podobný byt.

Denně mě při prohlídkách bytu oslovují klienti, kteří hledají byt ke koupi. Jejich poptávky pečlivě sbíráme a často tak máme kupce hned v začátku prodeje.

Poptavka bytu

Realitní servery

Váš byt bude efektivně inzerován na všech důležitých realitních serverech a bude vždy na prvních místech. Je nezbytně nutné, aby inzerce bytu působila exkluzivně, jako jedinečná nabídka, která se odlišuje od ostatních.

S inzercí na realitních serverech je nutné pracovat, aby váš byt působil na zájemce jako "čerstvé zboží", nikoliv jako "neprodejný ležák", kde je možnost vyjednávat o slevě.

Statistiky chci prodat byt

Pravidelný report o prodeji

Vždy budete vědět, jak prodej vašeho bytu probíhá. Pravidelně vás budu informovat, kolik lidí si inzerci prohlédlo na všech realitních serverech a kolik se jich ozvalo se zájmem o prohlídku.

Pokud zájemci po prohlídce byt nekoupí, bude vědět důvod. Budete tak mít přehled, jakým směrem se prodej vašeho bytu ubírá.

Prohlídka bytu se zájemci o koupi

Prohlídky bytu

Prohlídky bytu se zájemci vedu přímo já. Vyřizuji za vás všechny telefonáty a emaily. Vyjednám výhodné podmínky prodeje. Je třeba se umět od prodeje osobně odprostit a přistupovat k prodeji bytu jako k prodeji zboží.

Majitelé bytů toto často nesvedou, a proto je nesmírnou výhodou být v tomto zastoupen realitním specialistou, který má vyjednávání o podmínkách koupě se zájemci "v malíku".

Jak na prohlídky bytu se zájemci o koupi

Prověření zájemce

Ze zkušeností dokážu poznat vhodné kupujícího. Zájemce bude prověřen v registrech, zda se jedná o spolehlivého a bonitního klienta. Lidé si často myslí, že byt zarezervují a poté si teprve začnou zjišťovat, zda dostanou hypotéku.

Je nezbytně nutné zájemce prověřit, zda můžou byt vlastně koupit. Byla by velká chyba nechat byt zarezervovat klienta, který jej nedokáže koupit. Ztratili byste tak při prodeji čas, který může být velmi cenný.

Kdy zapojit do prodeje bytu notáře

Rezervační smlouva

Vážný zájemce musí podepsat rezervační smlouvu. Jedině tak je možné byt stáhnout z prodeje a začít plánovat další kroky.

V rezervační smlouvě se uvádí, jakým způsobem bude kupující byt financovat a kdy dojde k podpisu kupních smluv.

Jak funguje notářská úschova a kolik stojí

Platba kupní ceny

Úschova kupní ceny je velmi důležitá. Musíte si být jisti, že dostanete zaplaceno poté, co se zapíše nový majitel do katastru nemovitostí.

Můžete si vybrat úschovu peněz podle vaši volby, nikdo vás nebude tlačit do žádného typu úschovy. Vše je na vás a kupujícím, jak se domluvíte.

Oceňování nemovitostí pro dědictví

Právní servis

Zdarma připravíme veškerou smluvní dokumentaci. Postaráme se, aby smlouvy byly vyvážené pro obě strany. Dvoustupňová právní kontrola.

Podáme návrh na vklad vlastnického práva na katastr či zajistíme převod družstevního podílu. Zajistíme všechny potřebné dokumenty.