Co je AML

AML (Anti Money Laundering) při prodeji nemovitostí znamená proces kontroly a zajištění, že peníze z prodeje nemovitosti pocházejí z legálního zdroje. Cílem tohoto opatření je zabránit finančnímu praní peněz a podpořit boj proti terorismu a jiným nelegálním aktivitám.
 
Při prodeji nemovitosti je nutné, aby obě strany (prodávající a kupující) poskytly relevantní informace a dokumenty, jako je například identita a informace o původu finančních prostředků. Tyto informace budou zkontrolovány a ověřeny, aby se zajistilo, že peníze použité k nákupu nemovitosti nepocházejí z nelegální činnosti. Pokud dojde k nějakým nejasnostem nebo podezřením, může být transakce pozastavena nebo dokonce zrušena.

Pana Majera mohu všem směle doporučit. Zprostředkoval nám prodej bytu za velmi slušnou cenu i v době poklesu cen nemovitostí. Byla s nim skvělá komunikace a vždy reagoval velice rychle a vstřícně. Je to profesionál na svém místě.
tanemahuta23
tanemahuta23
14:59 22 Mar 23
Perfektní servis, komunikace, rychlá reakce na jakékoliv požadavky, velmi profesionální přístup.
Michal Šípka
Michal Šípka
12:00 22 Mar 23
Děkujeme za rychlé zpracování.
Renata Ciryova
Renata Ciryova
09:27 06 Mar 23
U pana Majera jsme si objednali odhad nemovitosti pro dědické řízení. S jeho jednáním a přístupem jsme byli velice spokojeni. Rychlost a kvalita provedené práce nás velmi mile překvapila a každému bychom služby pana Majera vřele doporučili.
Jiri Skalník
Jiri Skalník
17:44 23 Jan 23

Podívejte se na

Můj vzdělávací blog

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
mil.
Zhlédnutí článků

Více jak 10 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.