Co je AML

AML (Anti Money Laundering) při prodeji nemovitostí znamená proces kontroly a zajištění, že peníze z prodeje nemovitosti pocházejí z legálního zdroje. Cílem tohoto opatření je zabránit finančnímu praní peněz a podpořit boj proti terorismu a jiným nelegálním aktivitám.
 
Při prodeji nemovitosti je nutné, aby obě strany (prodávající a kupující) poskytly relevantní informace a dokumenty, jako je například identita a informace o původu finančních prostředků. Tyto informace budou zkontrolovány a ověřeny, aby se zajistilo, že peníze použité k nákupu nemovitosti nepocházejí z nelegální činnosti. Pokud dojde k nějakým nejasnostem nebo podezřením, může být transakce pozastavena nebo dokonce zrušena.

byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24