Co je Matterport

Matterport je inovativní technologie, která přináší revoluční způsob prezentace nemovitostí. Tato platforma umožňuje vytvářet interaktivní 3D modely interiérů a exteriérů nemovitostí pomocí specializovaného 3D skeneru. Jakmile je nemovitost naskenována, vytvořený model umožňuje potenciálním zájemcům virtuálně procházet prostor, přibližovat si detaily a zkoumat nemovitost z různých úhlů.

Tato technologie se stala nepostradatelným nástrojem pro realitní makléře a prodejce nemovitostí, kteří mohou prezentovat své nabídky prostřednictvím poutavých virtuálních prohlídek. Matterport tak zásadně zvyšuje efektivitu prodeje nemovitostí a umožňuje zájemcům získat realistický dojem o objektu před tím, než se rozhodnou pro fyzickou prohlídku.

Tímto způsobem Matterport zlepšuje zážitek z prohlídky nemovitosti a zrychluje rozhodovací proces, což je zásadní pro moderní realitní trh.

byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24