Co je prohlášení podpisu za vlastní

Prohlášení podpisu za vlastní je dokument, který potvrzuje autenticitu podpisu na jiném dokumentu. Tento dokument vyjadřuje, že osoba, která podepsala jiný dokument, to učinila svobodně a dobrovolně a že je si vědoma následků svého podpisu.

Prohlášení podpisu za vlastní může být použito jako důkaz v případě sporu ohledně platnosti nebo platnosti podpisu na jiném dokumentu. Tyto dokumenty se často vyžadují při zakládání společnosti, koupi nemovitosti nebo při jiných právních transakcích, kde je nutné potvrdit autenticitu podpisu.

 

byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24