Co je prohlášení podpisu za vlastní

Prohlášení podpisu za vlastní je dokument, který potvrzuje autenticitu podpisu na jiném dokumentu. Tento dokument vyjadřuje, že osoba, která podepsala jiný dokument, to učinila svobodně a dobrovolně a že je si vědoma následků svého podpisu.

Prohlášení podpisu za vlastní může být použito jako důkaz v případě sporu ohledně platnosti nebo platnosti podpisu na jiném dokumentu. Tyto dokumenty se často vyžadují při zakládání společnosti, koupi nemovitosti nebo při jiných právních transakcích, kde je nutné potvrdit autenticitu podpisu.

 

Pana Majera mohu všem směle doporučit. Zprostředkoval nám prodej bytu za velmi slušnou cenu i v době poklesu cen nemovitostí. Byla s nim skvělá komunikace a vždy reagoval velice rychle a vstřícně. Je to profesionál na svém místě.
tanemahuta23
tanemahuta23
14:59 22 Mar 23
Perfektní servis, komunikace, rychlá reakce na jakékoliv požadavky, velmi profesionální přístup.
Michal Šípka
Michal Šípka
12:00 22 Mar 23
Děkujeme za rychlé zpracování.
Renata Ciryova
Renata Ciryova
09:27 06 Mar 23
U pana Majera jsme si objednali odhad nemovitosti pro dědické řízení. S jeho jednáním a přístupem jsme byli velice spokojeni. Rychlost a kvalita provedené práce nás velmi mile překvapila a každému bychom služby pana Majera vřele doporučili.
Jiri Skalník
Jiri Skalník
17:44 23 Jan 23

Podívejte se na

Můj vzdělávací blog

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
mil.
Zhlédnutí článků

Více jak 8 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.