Co je RPSN

RPSN (Roční procentní sazba nákladů) je míra, která udává, jak vysoké budou celkové náklady na použití finančního produktu (např. půjčky, kreditní karty) za jedno kalendářní období. Zahrnuje všechny poplatky a úroky spojené s tímto produktem, včetně jakýchkoliv dalších poplatků, jako jsou například poplatky za vedení účtu nebo za platbu pozdě. RPSN vám umožňuje porovnávat ceny finančních produktů od různých poskytovatelů a udělat informované rozhodnutí o tom, který produkt je pro vás ten nejvýhodnější.
 
Je důležité si uvědomit, že RPSN není stejná jako úroková sazba. Úroková sazba se týká pouze úroků, zatímco RPSN zahrnuje celkové náklady na finanční produkt. Proto je důležité při porovnávání produktů sledovat RPSN, nikoliv jen úrokovou sazbu. RPSN je uvedena jako roční procento a umožňuje jednoduché srovnání s jinými finančními produkty.

Pana Majera mohu všem směle doporučit. Zprostředkoval nám prodej bytu za velmi slušnou cenu i v době poklesu cen nemovitostí. Byla s nim skvělá komunikace a vždy reagoval velice rychle a vstřícně. Je to profesionál na svém místě.
tanemahuta23
tanemahuta23
14:59 22 Mar 23
Perfektní servis, komunikace, rychlá reakce na jakékoliv požadavky, velmi profesionální přístup.
Michal Šípka
Michal Šípka
12:00 22 Mar 23
Děkujeme za rychlé zpracování.
Renata Ciryova
Renata Ciryova
09:27 06 Mar 23
U pana Majera jsme si objednali odhad nemovitosti pro dědické řízení. S jeho jednáním a přístupem jsme byli velice spokojeni. Rychlost a kvalita provedené práce nás velmi mile překvapila a každému bychom služby pana Majera vřele doporučili.
Jiri Skalník
Jiri Skalník
17:44 23 Jan 23

Podívejte se na

Můj vzdělávací blog

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
mil.
Zhlédnutí článků

Více jak 8 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.