Co je RPSN

RPSN (Roční procentní sazba nákladů) je míra, která udává, jak vysoké budou celkové náklady na použití finančního produktu (např. půjčky, kreditní karty) za jedno kalendářní období. Zahrnuje všechny poplatky a úroky spojené s tímto produktem, včetně jakýchkoliv dalších poplatků, jako jsou například poplatky za vedení účtu nebo za platbu pozdě. RPSN vám umožňuje porovnávat ceny finančních produktů od různých poskytovatelů a udělat informované rozhodnutí o tom, který produkt je pro vás ten nejvýhodnější.
 
Je důležité si uvědomit, že RPSN není stejná jako úroková sazba. Úroková sazba se týká pouze úroků, zatímco RPSN zahrnuje celkové náklady na finanční produkt. Proto je důležité při porovnávání produktů sledovat RPSN, nikoliv jen úrokovou sazbu. RPSN je uvedena jako roční procento a umožňuje jednoduché srovnání s jinými finančními produkty.

byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24