Co je územní plán

Územní plán je dokument, který stanovuje, jakým způsobem se má využívat území určité oblasti. Obsahuje informace o rozložení funkčních zón, jako jsou například zóny pro bydlení, průmysl, zemědělství, rekreaci a ochranu přírody. Územní plán slouží jako základ pro rozhodování o stavbách, investicích a rozvoji území.
 
Územní plán je také nástrojem pro řízení rozvoje měst a obcí, a má za cíl zajistit, aby území bylo využíváno hospodárně a rozumně, aby bylo chráněno před škodami a aby bylo zachováno pro budoucí generace. Územní plán by měl být v souladu s dalšími dokumenty, jako jsou například regionální plány, strategické plány a další, a měl by být revidován pravidelně, aby bylo zajištěno, že zůstává aktuální a relevantní.

Čtěte, jak zjistit, že je pozemek stavební a můžete na něm stavět?

 

Pana Majera mohu všem směle doporučit. Zprostředkoval nám prodej bytu za velmi slušnou cenu i v době poklesu cen nemovitostí. Byla s nim skvělá komunikace a vždy reagoval velice rychle a vstřícně. Je to profesionál na svém místě.
tanemahuta23
tanemahuta23
14:59 22 Mar 23
Perfektní servis, komunikace, rychlá reakce na jakékoliv požadavky, velmi profesionální přístup.
Michal Šípka
Michal Šípka
12:00 22 Mar 23
Děkujeme za rychlé zpracování.
Renata Ciryova
Renata Ciryova
09:27 06 Mar 23
U pana Majera jsme si objednali odhad nemovitosti pro dědické řízení. S jeho jednáním a přístupem jsme byli velice spokojeni. Rychlost a kvalita provedené práce nás velmi mile překvapila a každému bychom služby pana Majera vřele doporučili.
Jiri Skalník
Jiri Skalník
17:44 23 Jan 23

Podívejte se na

Můj vzdělávací blog

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
mil.
Zhlédnutí článků

Více jak 8 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.