Prodej bytu 3+1, 70 m2

Frýdlantská, Kobylisy

Frýdlantská, Kobylisy

  • Prostorná lodžie
  • Stav: k rekonstrukci
  • 3+1
  • poslední patro

Prodáno

Prodej bytu Frýdlanstká, 3+1, 70 m2

Byt 3+1 o ploše 66,62 m2, plus lodžie 4,73 m2 ve 12. (posledním) NP panelového domu s výtahem ve velmi žádané lokalitě Praha Kobylisy.

Byt v posledním patře představuje vynikající možnost pro ty, kteří hledají klid, výhledy, více přirozeného světla a pocit exkluzivity.

Byt je převážně v původním stavu určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Kuchyňská linka s plynovým sporákem, el. trouba a digestoř. Koupelna je po rekonstrukci cca před 20 lety se zděným jádrem, vana, umyvadlo a prostor pro pračku. Dům je po celkové rekonstrukci, plastová okna, nová fasáda, zateplení a výtah.

Frýdlantská 1315 v Praze-Kobylisích je umístěna v atraktivní a strategické části města, která nabízí řadu výhod a pohodlí. Snadná dostupnost městské hromadné dopravy, včetně metra, tramvají a autobusů, což umožňuje rychlý a pohodlný přístup do centra Prahy a dalších částí města.

V okolí se nachází široká nabídka obchodů, služeb, supermarketů, kaváren a restaurací. Lokalita je bohatá na různé typy vzdělávacích institucí, včetně mateřských, základních a středních škol, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: C

Celková cenaProdáno za 6.200.000Kč/duben 2024
Obytná plocha70 m2
StavbaPanel
StavK rekonstrukci

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.