Prodej bytu 3+kk, 152 m2

Honzíkova, Dolní Měcholupy

Honzíkova, Dolní Měcholupy

  • Družstevní
  • Stav: novostavba
  • 3.NP
  • 97 m2 plus terasa 55 m2
  • Možnost převodu do osobního vlastnictví

7 790 000 Kč

Družstevní byt 3+kk o ploše 97,6 m2 plus terasa 55,1 m2 ve 3. NP pěti podlažního domu s výtahem v novostavbě z roku 2020 rezidenčního projektu Malý Háj VIII od společnosti FINEP v příjemné lokalitě Prahy 10 – Dolní Měcholupy.

K bytu dále náleží garážové stání v domě a komora, vše umístěné v 1.PP.

Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem se vstupem na terasu, veliké ložnice, pokoje, dále koupelny a WC samostatně. Vytápění a ohřev vody je dálkově.

Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou obsahující vestavěné spotřebiče, jako jsou elektrická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem a digestoř.

Byt se nachází v klidné rezidenční lokalitě, která nabízí hojné množství zeleně. V blízkosti se nachází park Hrušov, Retenční nádrž Slatina, přírodní park Říčanka, cyklostezky a inline dráhy. Poblíž domu se také nachází dětské hřiště. Veškerá potřebná občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, včetně veřejné dopravy, školky, školy, restaurací a obchodů. Kromě toho jsou v blízkosti také nákupní centra OC Europark, Retailpark a Fashion Arena.

Družstevní vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví každého půl roku – zbývající anuita 4.311.000 (anuitu lze doplatit formou pravidelných měsíčních splátek), byt lze případně financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: B

Celková cenaProdáno za 7.790.000Kč/srpen 2023
Plocha97 + 55 m2
StavbaSmíšená
StavNovostavba
VlastnictvíDružstevní s možným převodem do OV

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Radek Vít
Radek Vít
10:09 06 Sep 23
Pan Majer je největší profesionál v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí, jakého jsem dosud poznal. V této oblasti jsem spolupracoval s mnoha jinými. Co řekne, to platí, jeho servis určitě má... hodnotu účtované provize. Na konci prodeje mého rodinného domu jsem přesvědčen, že se obchod realizoval za nejvyšší možnou prodejní cenu v daném čase, což je pro můj pocit ze spolupráce s ním naprosto zásadní.R. Vít, Prahačíst dál
Petra Kubova
Petra Kubova
20:00 30 Aug 23
Rychlá reakce na požadavek, vstřícnost
Alexandra Ferencova
Alexandra Ferencova
11:15 29 Aug 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit. Velmi oceňuji kvalitu provedené práce při odhadu nemovitosti pro dědické řízení, skvělou komunikaci, profesionální a vstřícné jednání a bezkonkurenční zásobu... informací o realiním trhu. Ráda se na pana Majera v otázkách nemovitosti znovu obrátím.číst dál
Ladislav Roubal
Ladislav Roubal
07:44 03 Aug 23
vstřícný a pohotový
Tomáš Kostka
Tomáš Kostka
06:00 12 Jul 23
Skvělá práce, výborně vypracovaný odhad nemovitosti. Děkuji
Marcela Stavova
Marcela Stavova
15:15 04 Jul 23
Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na tohoto realitního makléře - velice profesionální a vstřícné chování, vždy s maximálním pochopením a při osobním setkání k tomu nezapomněl přidat i úsměv.... Děkuji, pane Majere a přeji hodně úspěchů i nadále!číst dál

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.