Prodej bytu 3+kk, 152 m2

Honzíkova, Dolní Měcholupy

Honzíkova, Dolní Měcholupy

  • Družstevní
  • Stav: novostavba
  • 3.NP
  • 97 m2 plus terasa 55 m2
  • Možnost převodu do osobního vlastnictví

7 790 000 Kč

Družstevní byt 3+kk o ploše 97,6 m2 plus terasa 55,1 m2 ve 3. NP pěti podlažního domu s výtahem v novostavbě z roku 2020 rezidenčního projektu Malý Háj VIII od společnosti FINEP v příjemné lokalitě Prahy 10 – Dolní Měcholupy.

K bytu dále náleží garážové stání v domě a komora, vše umístěné v 1.PP.

Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem se vstupem na terasu, veliké ložnice, pokoje, dále koupelny a WC samostatně. Vytápění a ohřev vody je dálkově.

Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou obsahující vestavěné spotřebiče, jako jsou elektrická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem a digestoř.

Byt se nachází v klidné rezidenční lokalitě, která nabízí hojné množství zeleně. V blízkosti se nachází park Hrušov, Retenční nádrž Slatina, přírodní park Říčanka, cyklostezky a inline dráhy. Poblíž domu se také nachází dětské hřiště. Veškerá potřebná občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, včetně veřejné dopravy, školky, školy, restaurací a obchodů. Kromě toho jsou v blízkosti také nákupní centra OC Europark, Retailpark a Fashion Arena.

Družstevní vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví každého půl roku – zbývající anuita 4.311.000 (anuitu lze doplatit formou pravidelných měsíčních splátek), byt lze případně financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: B

Celková cenaProdáno za 7.790.000Kč/srpen 2023
Plocha97 + 55 m2
StavbaSmíšená
StavNovostavba
VlastnictvíDružstevní s možným převodem do OV

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.