Prodej bytu 1+kk, 31 m2

Hornoměcholupská, Horní Měcholupy

Krásný byt 1+kk o ploše 31,7 m2 plus balkon 6,2 m2 ve 2.NP sedmipodlažního domu s výtahem z roku 2014 od společnosti EKOSPOL v klidné části Horních Měcholup.

Byt se skládá ze vstupní chodby, prostorné koupelny se sprchovým koutem a místem pro pračku, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a se vstupem na balkon. Vytápění a ohřev vody je dálkově. Plovoucí podlahy, plastová okna.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, e. trouba, digestoř. Úložné prostory zajišťují prostorné skříně na chodbě.

Výměry místností: obývací pokoj s kuchyňským koutem 23,8 m2, koupelna s WC 3,5 m2, chodba 4,4 m2, balkon 6,2 m2.

Hned u domu je autobusová zastávka „Janovská“. Nedaleko je lesopark u Hostivařské přehrady. Tento rozlehlý přírodní areál nabízí nespočet možností k relaxaci i sportovním aktivitám, které se dají provozovat po celý rok.

V okolí je veškerá občanská vybavenost jako jsou mateřské, základní i střední školy, supermarket Lidl, pošta, banka a obchodní centrum Park Hostivař.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: C

Celková cenaProdáno za 4 700 000Kč/září 2022
Plocha31 m2
StavbaPanel
StavNovostavba 2014
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.