Prodej bytu 1+kk, 24 m2

Magistrů, Michle

Magistrů 384, Michle

  • Osobní
  • Stav: po rekonstrukci
  • Cihla
  • Vhodný k investici

Prodáno

Krásný byt 1+kk o ploše 24,1 m2 ve 3. NP pěti podlažního domu bez výtahu v cihlovém domě v lokalitě Praha Michle.

Tato nemovitost je bezpečná investiční příležitost s dlouhodobě stabilním výnosem. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, je částečně zařízený a připraven k okamžitému pronájmu, což znamená, že můžete začít generovat příjem z nájmu hned po koupi.

Nemovitost se nachází v žádané lokalitě s výbornou dostupností a blízkostí veškeré občanské vybavenosti, což zajistí pohodlí vašim nájemníkům a udrží vaši investici atraktivní do budoucna.

Příjemný byt nabízí světlý obývací prostor s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vstupní chodbu a komoru přímo v bytě.

Oblast Michle je skvěle dostupná jak veřejnou dopravou, tak autem. Blízká tramvajová (Pod Jezerkou) a autobusová zastávka (Kloboučnická) zajišťuje snadný přístup do všech částí Prahy. Pro ty, kteří dávají přednost cestování autem, je výhodou snadný přístup k hlavním dopravním tepnám a možnost rychlého spojení s okolními oblastmi.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: D

Celková cenaProdáno za 3.550.000Kč/únor 2024
Plocha24 m2
StavbaCihla
StavPo rekonstrukci
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.