Prodej bytu 2+1, 55 m2

Počernická, Malešice

Počernická 61, Malešice

  • Družstevní
  • Stav: dobrý
  • Panel
  • 4.NP

4 590 000 Kč

Družstevní byt 2+1 o ploše 54,67 m2 včetně lodžie ve 4. NP sedmi podlažního panelového domu s výtahem v příjemné lokalitě Prahy 10 – Malešice.

Kuchyňská linka s plynovým sporákem, el. trouba a digestoř. Koupelna je po rekonstrukci se zděným jádrem, sprchový kout, umyvadlo a WC. V prostorné předsíni je dostatek pro vestavěné skříně pro komfortnější bydlení. V pokojích se na podlaze nachází původní dřevěné parkety, lamino a dlažba. K bytu náleží sklep (2 m2). Dům je po celkové rekonstrukci, plastová okna, nová fasáda, zateplení a výtah.

Počernická ulice je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a zároveň dobře dostupnou část Prahy. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací, škol a lékařských zařízení. V blízkosti se také nachází několik zelených ploch a parků, které jsou ideální pro procházky a odpočinek.

Dopravní dostupnost je vynikající. V blízkosti se nachází autobusová zastávka s přímým spojením ke stanice metra „Želivského“, které vás rychle dostane do centra Prahy i do okolních čtvrtí.

Byt je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i k dlouhodobé investici se stabilním výnosem.

Družstevní vlastnictví, lze financovat hypotékou pouze se zajištěním jinou nemovitostí. Anuita je splacena. Ukazatel energetické náročnosti: D

Celková cenaProdáno za 4.590.000Kč/červenec 2023
Plocha55 m2
StavbaPanel
StavDobrý
VlastnictvíDružstevní

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.