Prodej bytu 1+kk, 29,9 m2

Přípotoční, Vršovice

Přípotoční 1528/2, Vršovice

  • Osobní
  • Stav: dobrý, dům z roku 2005
  • Cihla
  • 3.NP

3 750 000 Kč

Byt 1+kk o ploše 29,9 m2 ve 3. NP šesti podlažního cihlového domu s výtahem z roku 2005 s garážovým stáním v domě v ulici Přípotoční v oblíbené části Praha Vršovice.

Byt se nachází v dobrém, udržovaném stavu a nabízí veškerý komfort. V koupelně se nachází vana a WC. Ohřev vody a vytápění jsou řešeny dálkově, což zajišťuje efektivní a spolehlivé provozování. K bytu rovněž patří garážové stání v domě na horním zakladači a komora, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Vše je umístěno v 1. podzemním podlaží domu, což přináší praktičnost a pohodlí.

Poloha bytu je dalším lákadlem pro potenciální investory. Výborné spojení do centra je zajištěno pouhých 4 minuty chůze od domu, kde se nachází tramvajová zastávka. V pěším dosahu je také železniční stanice Praha-Vršovice, což umožňuje snadný a pohodlný přístup k veškerému dopravnímu spojení.

Tento byt představuje výhodnou investiční příležitost. Díky možnosti financování hypotékou a vysokému potenciálu dlouhodobého pronájmu můžete dosáhnout stabilního a atraktivního výnosu z investice.

Osobní vlastnictví, ukazatel energetické náročnosti: C

Celková cenaProdáno za 3.900.000Kč/červenec 2023
Plocha29,9 m2
StavbaCihla
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Radek Vít
Radek Vít
10:09 06 Sep 23
Pan Majer je největší profesionál v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí, jakého jsem dosud poznal. V této oblasti jsem spolupracoval s mnoha jinými. Co řekne, to platí, jeho servis určitě má... hodnotu účtované provize. Na konci prodeje mého rodinného domu jsem přesvědčen, že se obchod realizoval za nejvyšší možnou prodejní cenu v daném čase, což je pro můj pocit ze spolupráce s ním naprosto zásadní.R. Vít, Prahačíst dál
Petra Kubova
Petra Kubova
20:00 30 Aug 23
Rychlá reakce na požadavek, vstřícnost
Alexandra Ferencova
Alexandra Ferencova
11:15 29 Aug 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit. Velmi oceňuji kvalitu provedené práce při odhadu nemovitosti pro dědické řízení, skvělou komunikaci, profesionální a vstřícné jednání a bezkonkurenční zásobu... informací o realiním trhu. Ráda se na pana Majera v otázkách nemovitosti znovu obrátím.číst dál
Ladislav Roubal
Ladislav Roubal
07:44 03 Aug 23
vstřícný a pohotový
Tomáš Kostka
Tomáš Kostka
06:00 12 Jul 23
Skvělá práce, výborně vypracovaný odhad nemovitosti. Děkuji
Marcela Stavova
Marcela Stavova
15:15 04 Jul 23
Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na tohoto realitního makléře - velice profesionální a vstřícné chování, vždy s maximálním pochopením a při osobním setkání k tomu nezapomněl přidat i úsměv.... Děkuji, pane Majere a přeji hodně úspěchů i nadále!číst dál

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.