Prodej bytu 1+kk, 29,9 m2

Přípotoční, Vršovice

Přípotoční 1528/2, Vršovice

  • Osobní
  • Stav: dobrý, dům z roku 2005
  • Cihla
  • 3.NP

3 750 000 Kč

Byt 1+kk o ploše 29,9 m2 ve 3. NP šesti podlažního cihlového domu s výtahem z roku 2005 s garážovým stáním v domě v ulici Přípotoční v oblíbené části Praha Vršovice.

Byt se nachází v dobrém, udržovaném stavu a nabízí veškerý komfort. V koupelně se nachází vana a WC. Ohřev vody a vytápění jsou řešeny dálkově, což zajišťuje efektivní a spolehlivé provozování. K bytu rovněž patří garážové stání v domě na horním zakladači a komora, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Vše je umístěno v 1. podzemním podlaží domu, což přináší praktičnost a pohodlí.

Poloha bytu je dalším lákadlem pro potenciální investory. Výborné spojení do centra je zajištěno pouhých 4 minuty chůze od domu, kde se nachází tramvajová zastávka. V pěším dosahu je také železniční stanice Praha-Vršovice, což umožňuje snadný a pohodlný přístup k veškerému dopravnímu spojení.

Tento byt představuje výhodnou investiční příležitost. Díky možnosti financování hypotékou a vysokému potenciálu dlouhodobého pronájmu můžete dosáhnout stabilního a atraktivního výnosu z investice.

Osobní vlastnictví, ukazatel energetické náročnosti: C

Celková cenaProdáno za 3.900.000Kč/červenec 2023
Plocha29,9 m2
StavbaCihla
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Herbert Waage
Herbert Waage
16:49 03 Nov 23
Oceňuji rychlost, kvalitu a množství informací. Pan Majer nám velmi pomohl zorientovat se na realitním trhu.
František Toman
František Toman
12:38 12 Oct 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit, neboť jedná o velmi seriozního a slušného člověka.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.