Prodej domu 5+kk, 175 m2

Mratinská, Bašť

3D virtuální prohlídka domu

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

ADRESA

Mratinská, Bašť

DISPOZICE

5+kk + obyvatelný sklep

PLOCHA

175 m2

CENA

15 200 000 Kč - květen/2022

Video prohlídka s dabingem

Pusťte si video a dozvíte se, co z fotek nevyčtete - podívejte se po okolí na krajinu a dopravní spojení..

3D virtuální prohlídka bytu

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

Rodinný dům z roku 2006 s dispozicí 5+kk o ploše 175,7 m2, zahrada 488 m2 v klidné části obce Bašť – Praha-východ.

Dům se sestává ze dvou pater. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj s kuchyní s přímým vstupem na terasu a zahradu. Dále koupelna s technickou místností a garáž.

V horním patře jsou 4 pokoje, z nichž jeden má vlastní koupelnu s vanou a šatnu. Na patře je dále hlavní koupelna s vanou a komora. Všechny pokoje jsou neprůchozí.

Dům je celý podsklepený a nabízí tak další možností využití prostoru pro dětskou hernu, ateliér apod.

Srdcem domu je opravdu veliký obývací pokoj s kuchyní s jedinečnou atmosférou, kterou vytváří velkorysý prostor, který navazuje na vstup na terasu a zahradu.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - el. varná deska, el. trouba, mik. trouba, myčka nádobí digestoř, americká lednice.

Vytápění je zajištěno plynovým kotlem - zdrojem vody je vodovodní řad. Všechny místnosti jsou vybaveny klimatizací a dům je zajištěn alarmem s napojením na PCO. Udržovaná zahrada s terasou dále nabízí automatickou závlahu a nadzemní bazén, který je součástí prodeje.

Spodní patro: obývací pokoj 30,8 m2, kuchyň 22,6 m2, vstupní hala 6,6 m2, koupelna 6,2, schody 3,2 m2, garáž 18,7 m2.

Horní patro: ložnice 21,9 m2, pokoj 12,5, pokoj 11 m2, pokoj 10,5 m2, koupelna+WC 7,6 m2, chodba + schodiště 12,4 m2, koupelna+WC 6,5 m2, šatna 3,6 m2, komora 1,6 m2.

Auto můžete zaparkovat v garáži, před ní na pozemku nebo volně na ulici, kde je vždy dostatek místa.

Cca 4 minuty chůze od domu je autobusová zastávka Měšická, ze které se dostanete do 20 minut na stanici Metra - Ládví. Do centra Prahy (Hlavní nádraží) se tak pomocí MHD s jedním přestupem dostanete za cca 35 minut.

V obci se nachází mateřská školka, restaurace, obchod, dětská hřiště. Ve vedlejší obci Líbeznice najdete Tesco Expres, základní školu, ordinaci praktického lékaře a poštu. Do nákupního centra Letňany se dostanete autem do 10 minut.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: D. V případě většího množství zájemců o koupi bude dům prodán nejlepší nabídce.

 

Celková cena15 300 000Kč
Plocha175 m2
StavbaCihla
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.