Prodej bytu 2+kk/1+kk, 40 m2

Vřesová, Troja

Byt 2+kk o ploše 40,85 m2 plus terasa 8,9 m2 ve 3.NP čtyř podlažního domu s výtahem s nádherným výhledem ve velmi oblíbené části Praha Troja.

Byt prošel rekonstrukcí, kdy z původní dispozice 1+kk vznikla dispozice 2+kk. Byt se skládá ze vstupní chodby, komory (1,56 m2), koupelny s vanou a WC (3,83 m2), obývacího pokoje se vstupem na terasu, kuchyňským koutem a ložnicí (nově vzniklou místností). Nenáročnou úpravou je možná změna na původní dispozici 1+kk.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, e. trouba, el. varná deska, lednice s mrazákem, digestoř. Plovoucí podlahy, plastová okna. Vytápění a ohřev vody je dálkově. Parkování volně na ulici.

Dům se nachází v blízkosti přírody, nabízející množství možností pro procházky a relaxaci v přírodním parku Velká Skála a Čimickém háji. Přestože se dům nachází v klidné lokalitě, jen 3 minuty chůze od domu je autobusová zastávka Čimický háj se spojením na metro a také obchodní centrum Krakov.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: D

Celková cenaProdáno za 5.390.000Kč/Duben 2023
Plocha40 m2
StavbaCihla
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Herbert Waage
Herbert Waage
16:49 03 Nov 23
Oceňuji rychlost, kvalitu a množství informací. Pan Majer nám velmi pomohl zorientovat se na realitním trhu.
František Toman
František Toman
12:38 12 Oct 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit, neboť jedná o velmi seriozního a slušného člověka.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.