Prodej domu 5+kk, 185 m2

Hýskov

3D virtuální prohlídka domu 2.NP

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

3D virtuální prohlídka domu 1.NP

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

ADRESA

Hýskov

DISPOZICE

5+kk

PLOCHA

185 m2

CENA

11 490 000 Kč

Video prohlídka s dabingem

Pusťte si video a dozvíte se, co z fotek nevyčtete - podívejte se po okolí na krajinu a dopravní spojení..

3D virtuální prohlídka bytu 2. NP

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

3D virtuální prohlídka bytu 1. NP

Rodinný dům s dispozicí 3kk + 2kk o ploše 185,5 m2, zahrada 251 m2 v klidné části Hýskova nedaleko Berouna.

Dům se sestává ze dvou samostatně přístupných pater a může tak sloužit jako dvougenerační dům se samostatnými vchody. Patra lze případně stavebně propojit uvnitř domu vybudováním schodiště.

Ve spodním patře se nachází obývací pokoj s kuchyní, ložnice, šatna a koupelna s vanou.

V horním patře je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou a WC samostatně. Dále technická místnost s bojlerem, který zajišťuje ohřev vody.

Dům je částečně podsklepen, a kromě technické místnosti, kde je umístěn plynový kotel a také kotel na tuhá paliva je zde zázemí pro bazén.

Srdcem domu je obývací pokoj s kuchyní s jedinečnou atmosférou, kterou vytváří tento útulný prostor, který navazuje na chodbu a další pokoje. Kuchyňská linka je s vestavěnými spotřebiči - el. varná deska, el. trouba, myčka nádobí digestoř a lednice. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem - zdrojem vody je vodovodní řad.

Udržovaná zahrada o výměře 251 m2 nabízí možnost relaxace u krásného bazénu s protiproudem a masážními tryskami a úžasným výhledem do okolí. Dále je na zahradě pergola, kde je vybudována udírna a krb.

Spodní patro: obývací pokoj s kuchyní 29,9 m2, pokoj 16,9 m2, vstupní hala 5,3 m2, koupelna 7,1, šatna 3 m2, chodba 3 m2.

Horní patro: obývací pokoj s kuchyní 35,5 m2, ložnice 16,9 m2, pokoj 18,9, koupelna 5,7 m2, chodba 17,1 m2, vstup 4,64 m2, WC 1,44 m2.

Auto můžete zaparkovat u domu, kde jsou vybudována dvě až tři parkovací místa. Dům je bez nutných investic a nevyžaduje žádné zásadní úpravy.

Dostupnost do Prahy na metro Zličín je vozem do 25 minut. V blízkosti jsou Brdské lesy a Křivoklátská vrchovina či nedaleká řeka Berounka. V obci je k dispozici školka, škola, dětské centrum, pošta, potraviny či praktický lékař. Ostatní vybavenost naleznete v nedalekém Berouně, kde je to cca 5 minut jízdy.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

Celková cena11 490 000Kč
Užitná plocha185 m2
StavbaCihla
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Herbert Waage
Herbert Waage
16:49 03 Nov 23
Oceňuji rychlost, kvalitu a množství informací. Pan Majer nám velmi pomohl zorientovat se na realitním trhu.
František Toman
František Toman
12:38 12 Oct 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit, neboť jedná o velmi seriozního a slušného člověka.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.