Prodej bytu 2+kk, 42 m2

V Lázních, Jesenice

V Lázních 308, Jesenice

  • Osobní
  • Stav: dobrý
  • Panel
  • 1.NP

4 650 000 Kč

Byt 2+kk o ploše 42,6 m2 v 1. nadzemním podlaží čtyř podlažního panelového domu bez výtahu v klidné části Jesenice okres Praha-západ.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí - zděné jádro, kuchyň s el. troubou, sklokeramickou deskou a digestoří, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC. Na podlaze je laminátová podlaha a dlažba.

Vytápění bytu a ohřev vody je dálkově. K bytu náleží sklep, dále lze využít společné prostory pro kola a kočárky. Orientace bytu je na západní stranu.

Během letošního léta je v plánu rekonstrukce domu, která bude spočívat v opravě balkonů a výměně oken. Dále je v plánu oprava střechy, kde se plánují solární panely.

Výměry místností: kuchyň 4,7 m2, pokoj 16,6 m2, pokoj 10,9 m2, koupelna 2,1m2, WC 1,0 m2, předsíň 7,3 m2, sklep 2,4 m2.

Bydlení v této lokalitě nabízí kompletní občanskou vybavenost pro své obyvatele včetně parku v blízkosti domu, mateřské a základní školy, obchodu Žabka ve vzdálenosti zhruba 200 metrů, a také Lidl, Albert, Vestec, rybník, park a cyklostezky.

V okolí se nachází prestižní škola Sunny Canadian International School, dětská hřiště, obchody, aquapark, jezdecký klub a také nedaleký Průhonický park vzdálený asi 5 kilometrů.

Díky snadné dostupnosti na dálnici D1 a Pražský okruh je také skvělé spojení s MHD (PID).

Poplatky jsou 4.182 Kč. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: D

Celková cena4 650 000Kč
Plocha42 m2
StavbaPanel
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Herbert Waage
Herbert Waage
16:49 03 Nov 23
Oceňuji rychlost, kvalitu a množství informací. Pan Majer nám velmi pomohl zorientovat se na realitním trhu.
František Toman
František Toman
12:38 12 Oct 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit, neboť jedná o velmi seriozního a slušného člověka.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.