Prodej bytu 2+kk, 42 m2

V Lázních, Jesenice

V Lázních 308, Jesenice

  • Osobní
  • Stav: dobrý
  • Panel
  • 1.NP

4 650 000 Kč

Byt 2+kk o ploše 42,6 m2 v 1. nadzemním podlaží čtyř podlažního panelového domu bez výtahu v klidné části Jesenice okres Praha-západ.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí - zděné jádro, kuchyň s el. troubou, sklokeramickou deskou a digestoří, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC. Na podlaze je laminátová podlaha a dlažba.

Vytápění bytu a ohřev vody je dálkově. K bytu náleží sklep, dále lze využít společné prostory pro kola a kočárky. Orientace bytu je na západní stranu.

Během letošního léta je v plánu rekonstrukce domu, která bude spočívat v opravě balkonů a výměně oken. Dále je v plánu oprava střechy, kde se plánují solární panely.

Výměry místností: kuchyň 4,7 m2, pokoj 16,6 m2, pokoj 10,9 m2, koupelna 2,1m2, WC 1,0 m2, předsíň 7,3 m2, sklep 2,4 m2.

Bydlení v této lokalitě nabízí kompletní občanskou vybavenost pro své obyvatele včetně parku v blízkosti domu, mateřské a základní školy, obchodu Žabka ve vzdálenosti zhruba 200 metrů, a také Lidl, Albert, Vestec, rybník, park a cyklostezky.

V okolí se nachází prestižní škola Sunny Canadian International School, dětská hřiště, obchody, aquapark, jezdecký klub a také nedaleký Průhonický park vzdálený asi 5 kilometrů.

Díky snadné dostupnosti na dálnici D1 a Pražský okruh je také skvělé spojení s MHD (PID).

Poplatky jsou 4.182 Kč. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: D

Celková cena4 650 000Kč
Plocha42 m2
StavbaPanel
StavDobrý
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Silvie P
Silvie P
11:41 09 Jun 23
Pana Majera mohu doporučit pro jeho profesionální jednání. Převod bytu, který pan Majer zprostředkovával, proběhl hladce a rychle.
Viktor Černoch
Viktor Černoch
09:12 30 May 23
Pan Majer byl profesionální, vše mi vysvětlil, provedl celým procesem a nad to vše šlo poměrně rychle. Určitě mohu doporučit!
Linda Lorencová
Linda Lorencová
11:02 19 Apr 23
Pana Majera mohu všem doporučit, procházela jsem tímto typem situace poprvé, pan Majer mi trpělivě odpovídal na všechny dotazy a byl k dispozici ve všech fázích procesu.
tanemahuta23
tanemahuta23
14:59 22 Mar 23
Pana Majera mohu všem směle doporučit. Zprostředkoval nám prodej bytu za velmi slušnou cenu i v době poklesu cen nemovitostí. Byla s nim skvělá komunikace a vždy reagoval velice rychle a vstřícně.... Je to profesionál na svém místě.číst dál
Michal Šípka
Michal Šípka
12:00 22 Mar 23
Perfektní servis, komunikace, rychlá reakce na jakékoliv požadavky, velmi profesionální přístup.
Renata Ciryova
Renata Ciryova
09:27 06 Mar 23
Děkujeme za rychlé zpracování.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.