Prodej bytu 1+kk, 42 m2

Vršovická, Vršovice

Vršovická 776/41, Vršovice

  • Osobní
  • Stav: k rekonstrukci
  • Cihla
  • 5.NP

4 590 000 Kč

Byt 1+kk o ploše 42,2 m2 plus balkon 1,60 m2 v 5. NP pěti podlažního cihlového domu s výtahem ulici Vršovická v blízkosti náměstí Svatopluka Čecha.

Byt je v udržovaném stavu před rekonstrukcí. Koupelna s vanou, WC samostatně. Ohřev vody a vytápění je řešeno plynovým kotlem v bytě, který je umístěn v koupelně.

Výměry místností: pokoj 30,10 m2, koupelna 1,80 m2, předsíň 8,30 m2, WC 1 m2, spíž 1 m2, balkon 1,60 m2.

Plánovaná rekonstrukce domu, která bude spočívat ve vybudování nových bytových jednotek na místo půdních prostor, v rámci které bude vybudován také nový výtah a nová fasáda domu.

Výborně spojení do centra, 4 minuty chůze od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu je i železniční stanice Praha-Vršovice.

Výhodná investiční příležitost s možností financování hypotékou a vysokým potenciálem dlouhodobého pronájmu. Osobní vlastnictví, ukazatel energetické náročnosti: G

Celková cena4 590 000Kč
Plocha42 m2
StavbaCihla
StavK rekonstrukci
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Herbert Waage
Herbert Waage
16:49 03 Nov 23
Oceňuji rychlost, kvalitu a množství informací. Pan Majer nám velmi pomohl zorientovat se na realitním trhu.
František Toman
František Toman
12:38 12 Oct 23
Služby pana Majera mohu vřele doporučit, neboť jedná o velmi seriozního a slušného člověka.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.