Co je bankovní úschova

Bankovní úschova peněz při prodeji nebo koupi nemovitosti je bezpečný a pojištěný způsob uložení peněz během transakce. Tyto peníze jsou uloženy u nezávislé třetí strany, jako je banka nebo advokátní kancelář, a jsou použity k platbě za nemovitost po úspěšném dokončení transakce.

Tímto způsobem se zajistí, že peníze jsou bezpečné a že obě strany jsou ochráněny před jakýmikoli neúmyslnými chybami nebo nedorozuměními. Bankovní úschova také zabraňuje případným problémům, kdy jedna strana odmítne plnit své závazky, a zajišťuje, že peníze jsou využity pouze k účelům určeným v dohodě mezi stranami.

Přečtěte si, které 4 věci musíte vědět o bankovní úschově zde.

S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a velmi děkuji.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím, že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že... jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Rychlý odhad. Spokojenost.
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23