Co je bankovní úschova

Bankovní úschova peněz při prodeji nebo koupi nemovitosti je bezpečný a pojištěný způsob uložení peněz během transakce. Tyto peníze jsou uloženy u nezávislé třetí strany, jako je banka nebo advokátní kancelář, a jsou použity k platbě za nemovitost po úspěšném dokončení transakce.

Tímto způsobem se zajistí, že peníze jsou bezpečné a že obě strany jsou ochráněny před jakýmikoli neúmyslnými chybami nebo nedorozuměními. Bankovní úschova také zabraňuje případným problémům, kdy jedna strana odmítne plnit své závazky, a zajišťuje, že peníze jsou využity pouze k účelům určeným v dohodě mezi stranami.

Přečtěte si, které 4 věci musíte vědět o bankovní úschově zde.

Pana Majera mohu všem směle doporučit. Zprostředkoval nám prodej bytu za velmi slušnou cenu i v době poklesu cen nemovitostí. Byla s nim skvělá komunikace a vždy reagoval velice rychle a vstřícně. Je to profesionál na svém místě.
tanemahuta23
tanemahuta23
14:59 22 Mar 23
Perfektní servis, komunikace, rychlá reakce na jakékoliv požadavky, velmi profesionální přístup.
Michal Šípka
Michal Šípka
12:00 22 Mar 23
Děkujeme za rychlé zpracování.
Renata Ciryova
Renata Ciryova
09:27 06 Mar 23
U pana Majera jsme si objednali odhad nemovitosti pro dědické řízení. S jeho jednáním a přístupem jsme byli velice spokojeni. Rychlost a kvalita provedené práce nás velmi mile překvapila a každému bychom služby pana Majera vřele doporučili.
Jiri Skalník
Jiri Skalník
17:44 23 Jan 23

Podívejte se na

Můj vzdělávací blog

0
+
Blogových článků
0
+
Bonusů ke stažení
0
mil.
Zhlédnutí článků

Více jak 10 000 + odběratelů čte každý týden nový článek na mém blogu o pražském realitním trhu.