Prodej bytu 1+kk, 35 m2

Naskové, Košíře

Naskové, Košíře

  • Zasklený balkon
  • Stav: Novostavba z roku 2020
  • 1+kk
  • 4.NP

5 290 000Kč

Prodej bytu Švehlova, 3+kk, 83 m2

Elegantní byt 1+kk o rozloze 34,9 m2 s balkonem na 4. NP s výtahem v nově postaveném domě z roku 2020 v ulici Naskové, atraktivní části Prahy Košíře, nabízí nadstandardní komfort.

Interiér bytu se vyznačuje prvotřídním stavem a plným vybavením. Moderní kuchyňská linka zahrnuje vestavěné spotřebiče, jako jsou el. varná deska, el. trouba, lednice a digestoř.

V koupelně naleznete sprchový kout a WC. Ohřev vody a vytápění jsou centrální, což zajišťuje efektivní a bezproblémový chod.

K bytu patří také praktický sklep umístěný v prvním podzemním podlaží domu, poskytující dostatek úložného prostoru.

Výhodná poloha bytu je dalším lákadlem pro investory, s výborným spojením do centra – autobusová zastávka je jen 2 minuty chůze od domu, a nedalekou stanicí metra Jinonice.

Dům nabízí široké spektrum vybavení, včetně kolárny, společné recepce a plánované kavárny. Celý komplex je oplocen a poskytuje mnoho možností pro trávení volného času pro všechny věkové skupiny. Přímo za domem se nachází krásný park Cibulka a soukromá mateřská škola.

Svým strategickým umístěním a dostupností kvalitních služeb představuje tento byt výhodnou investiční příležitost.

S možností financování hypotékou a vysokým potenciálem dlouhodobého pronájmu může přinést stabilní a atraktivní výnos z investice. Jedná se o osobní vlastnictví s energetickým štítkem B.

Celková cena5 290 000Kč
Obytná plocha35 m2
StavbaSmíšená
StavNovostavba 2020

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.