Prodej domu 4+1, 158 m2

Vchýnice

3D virtuální prohlídka domu

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

Vchýnice

  • Stav: po rekonstrukci
  • 4+1
  • Venkovní bazén
  • Zahrada 3296 m2
  • Kolaudace 2016

12 850 000 Kč

Video prohlídka s dabingem

Pusťte si video a dozvíte se, co z fotek nevyčtete - podívejte se po okolí na krajinu a dopravní spojení..

3D virtuální prohlídka bytu

Pokud nemáte čas studovat plánky a prohlížet fotky, mám pro vás připravený model domu. Můžete se tak projít domem v mobilu či monitoru nebo i s VR brýlemi.

Rodinný dům po kompletní rekonstrukci zkolaudován v roce 2016 s dispozicí 4+1 o ploše 158 m2, zastavěné ploše 400 m2 a se zahradou 3296 m2 v obci Vchýnice.

Dům se sestává ze dvou pater. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj s jídelnou, ložnice, samostatná kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC a prostorná vstupní hala s úložnými prostory.

V horním patře jsou dva pokoje a druhá koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům se nabízí částečně zařízený včetně na míru vyrobeného nábytku.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči – el. varná deska, el. trouba, myčka nádobí, digestoř, lednice. V kuchyni je dále prostorná pracovní plocha. Na zemi je stejně jako ve většině části domu dřevěná podlaha, kombinovaná s keramickou dlažbou.

Vytápění je zajištěno el. přímotopy a majestátními kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna ve vstupní hale a ložnici. - zdrojem vody je vodovodní řad. Vila je částěčně podsklepena.

Dům se může pochlubit opravdu velikou zahradu (3296 m2), která má příjezdovou cestu z opačné strany domu. Na zahradě je vybudované místo pro ohniště s osvětlením a posezením.

Dále novou zastřešenou pergolou a zahradní garáží, kde může být uskladněno vše potřebné pro údržbu zahrady. U domu jsou 3 „sklípky“, které slouží také jako úložné prostory, kde je možné skladovat gril, nářadí apod. V jednom ze sklípků je také umístěna technika k bazénu.

Na společenské části zahrady je venkovní bazén se zastřešením pro větší bezpečnost dětí a pomáhá udržovat teplotu vody a umožňuje využívat bazén i za nepříznivého počasí. Bazén i plocha kolem něj se může pochlubit venkovním osvětlením, které dodává večernímu koupání luxusní atmosféru.

Obrovským benefitem, který dům nabízí je možnost parkování, které je pro dva vozy přímo na pozemku s vjezdem z hlavní cesty se samo otvírací branou na dálkové ovládání.

Vchýnice je idylickým místem, které kombinuje klid venkovského života s výhodami blízkosti větších městských center. Obec se může pochlubit vynikající dostupností díky blízkosti dálnice D8, díky čemuž je doba jízdy do Prahy pouze 30 minut. Pro místní dopravu je k dispozici pravidelná autobusová linka. Kompletní služby občanské vybavenosti nabízí nedaleké město Lovosice.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

Celková cena12 850 000Kč
Plocha158 m2
StavbaCihla
StavPo rekonstrukci
VlastnictvíOsobní

Výpis z katastru - předmět prodeje

Chcete dostávat nové nemovitosti emailem?

Budete informování o nových nemovitostech k prodeji.
Níže prosím vyplňte svůj e-mail.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.

David Majer

Realitní specialista
+420 730 542 484
IVANA MAREŠOVÁ
IVANA MAREŠOVÁ
11:54 11 Apr 24
byla jsem zcela spokojená s vypracováním velmi podrobné a vyčerpávající nabídky
MyLucie13
MyLucie13
17:39 31 Mar 24
Velmi dobře a rychle zpracovaný odhad, solidní jednání.
Monika Hauptvogel
Monika Hauptvogel
21:31 31 Jan 24
S panem Majerem jsme uzavírali poměrně velký obchod a díky jeho profesionalitě, rychlosti a znalostem šlo vše naprosto hladce, bez zbytečných průtahů a prodlev. Jsem moc ráda za tuto spolupráci a... velmi děkuji.číst dál
Lukáš Kolenský
Lukáš Kolenský
20:37 01 Jan 24
Mou zkušenost s realitním agentem, panem Davidem Majerem, ze skupiny RE/MAX Alfa, lze vystihnout následujícími pojmy: ochota, rychlost, flexibilita, vstřícnost a všudypřítomná profesionalita. Věřím,... že tyto skutečnosti mohu potvrdit o to více, že jsem v rámci transakce proběhnuvší koncem roku 2023 byl protistranou klienta pana Majera. A tedy přesto, že jsem nebyl zastoupeným klientem, se pan Majer v rámci transakce spravedlivě postaral o veškeré významné momenty vypořádání vztahů k dotčené nemovitosti.číst dál
Jan
Jan
14:07 27 Dec 23
Rychlý odhad. Spokojenost.
Marek Kowalewski
Marek Kowalewski
15:50 25 Nov 23
Skvělá spolupráce, profesionalita, naslouchání klientovi a zároveň doporučení v dalším postupu, výborně fungující tým. Jsem rád, že jsem si vybral pro prodej nemovitosti právě služby Davida Majera.

Plánujete prodej nemovitosti a chce znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získáte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.