Hledáte byt ke koupi a nedaří se vám žádný najít nebo ho vždy někdo koupí rychleji před vámi?

20.11. 2016 (Aktualizováno: 6.1. 2023)David Majer

Velmi často vidím situace, kdy se byt prodá někomu „před nosem“ jen proto, že nebyl dost rychlý, protože se o bytě dozvěděl pozdě a nestihl si včas domluvit prohlídku. Pro ty co byt hledají, jsem vytvořil webovou stránku www.hledasebyt.cz, kde můžete zadat poptávku bytu, který hledáte ke koupi.

Než se připraví byt k prodeji, zabere to asi 7-10 dní, někdy i 2-3 týdny. O bytě se tak dozvíte dostatečně brzo, než se objeví v inzerci. Byt je třeba na prodej připravit, provést v něm foto staging, nechat jej profesionálně nafotit, s prodávajícím sepsat smlouvu o spolupráci, připravit textovou inzerci apod. Díky poptávajícím klientům, kteří hledají byt ke koupi, často najdu zájemce dřív, než začnu byt veřejně prodávat.

Vyzkoušejte hledání bytu přímo od makléře. Získejte tipy na koupi bytu ještě před zveřejněním inzerátu >>

Měsíčně udělám až 90 online odhadů nemovitostí

Na tomto webu dělám online odhad nemovitosti zdarma. Měsíčně se tak na mě obrátí až 90 klientů, kteří jsou potencionální prodávající. Je zde velmi velká šance, že se mezi nimi najde byt, který hledá někdo z mých poptávajících klientů.

Měsíčně se setkám na prohlídkách až se 100 klienty

Při prodejích bytů se měsíčně potkám až se 100 klienty, kteří hledají nový byt. Zároveň však někteří i byt prodávají. Je možné, že prodávají byt, který právě hledáte.

Měsíčně mě osloví až 20 lidí, kteří prodávají byt

Měsíčně se na mě obrátí až 20 lidí, kteří prodávají byt nebo potřebují s prodejem nemovitosti poradit. I tady je možnost, že prodávají byt, který hledáte právě vy.

Ti co byt hledají, získají o bytě maximum informací, ještě před prodejem

EMAIL: Jakmile budu mít v nabídce byt podobný vašemu zadání, pošlu vám email s informacemi o bytě, domě, jeho stavu, fotografie a prodejní cenu.

SMS: Aby vám nic neuteklo, pošlu vám sms, že máte vhodný byt v emailu. Nestane se tak, že by se vám váš možný nový domov ztratil ve spamu.

PRŮBĚŽNÉ INFORMACE: Budete vědět, kdy bude spuštěná veřejná inzerce a budete tak mít dost času si domluvit prohlídku bytu jako první.

MOTIV PRODEJE: Budete znát motiv prodávajícího, proč se byt prodává. I to může mít vliv, zda bude o byt zájem a bude se dobře prodávat.

VÍCE DO HLOUBKY: Byt vám popíši velmi objektivně. Dozvíte se můj osobní a upřímný názor a k bytu tak dostane popis, který na realitních servrech nenajdete.

REZERVACE BYTU: Víte z popisu bytu, že o něj máte velký zájem? Nechte si poslat rezervační smlouvu ještě před prohlídkou, ať poté neztrácíte čas a byt vám tak neuteče.

Služba hledá se byt má drahocenné výhody jak pro kupující tak i pro prodávající

KUPUJÍCÍ: Kupující získají tipy na koupi bytu přímo od makléře ještě před zveřejněním inzerátu. To ocení každý člověk, který hledá byt a s důvěrou mi své poptávky předávají.

PRODÁVAJÍCÍ: Poptávka se začíná pomalu snižovat a příjde čas, kdy bude více nemovitostí na prodej, než jaká bude poptávka.

Vyzkoušejte hledání bytu přímo od makléře. Získejte tipy na koupi bytu ještě před zveřejněním inzerátu >>

S každým přečteným článkem, jste blíže správnému rozhodnutí

Nejdůležitější novinky přímo na váš email. Přidejte se k 10 000 + odběratelů a mějte přehled o pražském realitním trhu. Navíc kniha, jakým chybám se vyhnout při prodeji bytu zdarma.

Příští článek výjde 14.6. 2023

David Majer
David žije v Praze v Satalicích se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Dlouho žil v Bubenči a Praha 6 je tak jeho druhým domovem. Je realitní makléř v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům až 5 nemovitostí. Během působení v RE/MAXu prodal nemovitosti v hodnotě 767.107.612 Kč. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2019 a 2018, v roce 2021 byl 2. nejúspěšnějším makléřem a v roce 2020 obsadil třetí příčku. V roce 2017 se stal skokanem roku ČR napříč celým RE/MAXem v České republice. V roce 2022 se umístil na 4. místě a drží se tak již 5. rokem v TOP 5. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Vaše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.