730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Infografika – 5 typů realitních makléřů

22.2. 2018 David Majer

Zvažujete prodej nemovitosti a prodej byste rádi svěřili svému známému nebo známému vašich přátel? Připravil jsem pro vás jednoduchou a přehlednou infografiku s 5 typy realitních makléřů, kde můžete porovnat jejich šanci na úspěšný prodej.

„Na co platit realitce, já ti to prodám. A vezmu si za to jen na pokrytí nejnutnějších nákladů, na telefon a tak. Však od čeho jsou přátelé!“

Takhle to většinou začíná – kamarád chce pomoci, i když se realitami profesně nezabývá. Myslí to dobře, ale vůbec si neuvědomuje, že může napáchat více škody než užitku.

Abyste makléře dobře rozeznali a neudělali si špatným rozhodnutím vrásky na čele, připravil jsem porovnání 5 typů makléřů , které popisuji v tomto článku.

5 typu realitních makleřů

Chci nabídnout nemovitost na prodej

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Infografika – 5 typů realitních makléřů
5 (99.02%) 102 hodnocení

David Majer
David žije v Praze v Bubenči se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Je realitní specialista v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům 5-8 nemovitostí. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2018, celkově se umístil na 9. místě z 1.391 makléřů – v rámci všech makléřů RE/MAXu v celé ČR a stal se skokanem roku ČR 2017 napříč celým RE/MAXem v České republice. Je autorem e-booku 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.