730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Infografika – realitní vysvědčení za rok 2017

26.1. 2018 David Majer

Ohlédl jsem se za rokem 2017, kdy jsem získal ocenění makléř Skokan roku ČR 2017, abych zjistil, co vše jsem v uplynulém roce v realitách dokázal a jak jsem uplynulý čas využil. Připravil jsem pro vás přehlednou infografiku s těmi nejdůležitějšími čísly, které jsem pečlivě nasbíral z mé databáze a statistik.

Výsledků, kterých si cením je několik. Nejvíce jsem však rád za to, že se mi daří nemovitosti prodávat průměrně za 98% inzerované ceny a potvrzuje se mi tak má snaha, že se vždy snažím klientům prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Druhým číslem, za které jsem velmi rád je 57 blogových článků, které jsem za rok 2017 napsal a radil tak prodávajícím i kupujícím, jak si lépe poradit na realitním trhu. Toto číslo bych chtěl v roce 2018 ještě navýšit.

Pokud se vám má práce líbí a chtěli byste, abych pomohl s prodejem nemovitosti i vám, pokračujte zde a kontaktujte mě.

Jestliže o prodeji nemovitosti teprve uvažujete a vybíráte si svého makléře a realitní kancelář, nechte si ukázat podobné “realitní vysvědčení”, jen tak budete mít jistotu, že si vyberete správně.

David Majer realitní makléř realitní vysvědčení za rok 2017

Chci nabídnout nemovitost na prodej

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Infografika – realitní vysvědčení za rok 2017
5 (99.63%) 54 hodnocení

David Majer
David žije v Praze v Bubenči se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Je realitní specialista v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům 5-8 nemovitostí. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2018, celkově se umístil na 9. místě z 1.391 makléřů – v rámci všech makléřů RE/MAXu v celé ČR a stal se skokanem roku ČR 2017 napříč celým RE/MAXem v České republice. Je autorem e-booku 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.