Konec a nový začátek: proč už nejsem makléř MAXIMA REALITY a co plánuji dál?

6.6. 2017 David Majer

Ano, čtete správně. V mém profesním životě se udála velká změna. Odešel jsem z realitní kanceláře MAXIMA REALITY, kde jsem jako specialista na prodej bytů pomáhal a radil lidem několik let. Je to významný krok a já vám o něm v tomto článku prozradím více. Svou práci totiž stavím na otevřenosti a upřímnosti, proto považuji za přirozené podělit se s vámi i o mém „kariérním zákulisí“. I když se tentokrát nedozvíte žádné praktické informace a rady, určitě si následující řádky přečtěte. Mimo jiného vám dají možnost poznat realitního specialistu Davida Majera trochu blíže.

Tvrdá práce nesla ovoce – spokojenost na obou stranách

Vezmu to hezky popořadě. Nejprve tedy zhodnotím svůj čas a růst v MAXIMA REALITY, kde jsem za dobu svého působení nasbíral hromadu zkušeností. Přístup společnosti a má vlastní snaha co nejvíce pomoci a ulehčit proces prodeje zajišťovala vysokou spokojenost klientů. A to až do té míry, že jsem se v roce 2016 umístil na druhém místě co do počtu prodaných bytů. Zároveň jsem získal ocenění jako třetí nejlepší makléř MAXIMA REALITY.

Když pomyslím na to, že v této realitce pracují jedni z nejlepších, nemůžu jinak a musím to napsat – jsem na sebe za tyto úspěchy opravdu hrdý. A také za každé kladné hodnocení mé práce mými klienty. Mnozí z nich si ve svém nabitém programu našli čas na to spojit se se mnou a poděkovat mi. A to byly přesně ty chvíle, které mi potvrzovaly, že na to jdeme v Maximě správně.

Špičková úroveň jako dlouhodobý cíl

Velmi si vážím toho, že jsem jako realitní specialista MAXIMA REALITY mohl díky kvalitnímu a modernímu zázemí rozvíjet své dovednosti a posouvat se dopředu. Spojoval jsem své znalosti z obchodování s know-how potřebným pro úspěšný pohyb ve světě realit. A společnost mi vždy byla silným a spolehlivým partnerem, se kterým jsme mohli plnit přání, požadavky a očekávání klientů na maximum.

Výborně se to dařilo a já věřím, že nastavenou laťku udržím i nadále. Protože určitě neopustím vizi, kterou mi částečně vytvořila i Maxima – jednat férově, soustředit se na přání klienta a zajistit pro něj bezstarostný a hladký průběh jakékoli realitní záležitosti.

Zní to všechno jako idylka, která se neopouští? Možná ano, ale jak se říká, všechno jednou končí. Takže se „zavřela opona“, aby se mohla otevřít nějaká nová a trochu jiná. Potřebuji si držet i svou vlastní energii a přispívat do oboru něčím navíc. Ostatně, právě proto jsem založil tento web – abych byl užitečný nejen v rámci své jasně dané pozice ve firmě, ale i jako expert, co miluje svou práci, rozumí jí a chce se o ni dělit s ostatními. Snad to nevyznívá moc infantilně, ale je pro mě důležité rozvíjet se i tímto způsobem a podle vlastních pravidel.

Výzva jménem RE/MAX a na prvním místě stále klient

A teď už k tomu, kde jsem aktuálně „zakotvil“. Mou novou profesní základnou je zavedená realitní kancelář RE/MAX Alfa, která stejně jako MAXIMA REALITY patří mezi TOP firmy svého zaměření. Jde také o jednu ze stálic oboru. Na trhu působí už od roku 2005. Nabízí služby, které přesně odpovídají mému stylu, a to s výhradním soustředěním na spokojenost klienta, protože – jak tato společnost uvádí ve svých principech – právě on je nejdůležitějším člověkem ve společnosti.

V Remaxu budu tedy dál dělat vše pro to, aby měli prodávající ty nejlepší podmínky pro prodej nemovitosti. Takže se postarám o všechny nutné kroky a zařídím, aby do úspěšného cíle došli bez jakýchkoli starostí. Laťku mám v tomto ohledu nasazenou vysoko, ale to neznamená, že by nešla dát ještě výš. A já rád překonávám sám sebe, dává mi to energii a chuť zdokonalovat se. Na vavřínech zásadně neusínám…

Pro vás se nic nemění

Ještě bych vás rád ujistil, že tu i dál jsem pro vás. Budu vám předávat užitečné tipy v článcích na blogu a usnadňovat prodej bytu. A dokonce mě už najdete i na Facebooku. „Převlékl jsem dres“, ale práci budu odvádět pořád stejně kvalitní. MAXIMA REALITY přeji mnoho úspěchů a věřím, že na vzájemnou spolupráci budeme všichni vzpomínat jen s úsměvem na tváři a vědomím, že jsme společně zajistili klidné spaní mnoha bývalým i budoucím vlastníkům nemovitosti.

Chci nabídnout nemovitost na prodej

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Konec a nový začátek: proč už nejsem makléř MAXIMA REALITY a co plánuji dál?
5 (99.32%) 530 hodnocení

David Majer
David žije v Praze v Bubenči se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Je realitní specialista v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům 5-8 nemovitostí. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2018, celkově se umístil na 9. místě z 1.391 makléřů – v rámci všech makléřů RE/MAXu v celé ČR a stal se skokanem roku ČR 2017 napříč celým RE/MAXem v České republice. Je autorem e-booku 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.