Pomozte svým přátelům nebo známým a získejte odměnu 20.000 Kč

27.3. 2017 (Aktualizováno: 15.4. 2017)David Majer

Doporučte a získejte 20.000 Kč

Máte mezi svými přáteli a známými někoho, kdo chce prodat svůj byt? Pomozte mu, aby se mu to podařilo za co nejvyšší cenu a co nejrychleji. Zanechte mi na něj kontakt a já už se o vše další postarám.

Uděláte tak dobrý skutek a budete mít hned dvojnásobnou radost. Z toho, že někomu ulehčíte od starostí, i z finanční odměny, kterou ode mě v případě dokončeného prodeje získáte. Vždyť za dvacet tisíc si můžete užít třeba dovolenou u moře!

100% bez komplikací

A nemějte obavy – nejsou v tom žádná skrytá „ale“, ani nic neférového. Cílem této nabídky je neustále rozšiřovat základnu spokojených klientů, protože právě ti mě v mé práci ženou neustále kupředu. Jsou nejlepší motivací a zdrojem cenných zkušeností, které jako realitní specialista využívám k rozvoji dovedností.

Jejich spokojenost je pro mě hnacím motorem, který jen tak něco nepřekoná. Pokud tedy o někom víte, neváhejte, klikněte na tlačítko níže a vyplňte ještě dnes jednoduchý formulář. A možná už za pár týdnů obohatíte domácí rozpočet o zajímavý finanční bonus, který bude mým poděkováním za vaši projevenou důvěru.

Jak to celé probíhá aneb 3 snadné kroky k odměně

1. KROK: Vyplníte formulář, ve kterém uvedete základní údaje o majiteli a jeho nemovitosti.

2. KROK: Poté se s  potenciálním klientem spojím a s vámi sepíšu dohodu o vyplacení provize v případě úspěšného prodeje.

3. KROK: Po dokončení a uzavření prodeje vám na váš bankovní účet zašlu domluvenou odměnu 20.000 Kč.

Víte tedy o někom, kdo by potřeboval pomoci s prodejem bytu? A chcete za jeho doporučení získat skvělou finanční odměnu? Přejděte hned teď na tuto stránku, kde najdete všechny důležité informace, jak na to.

Máte mezi svými přáteli a známými někoho, kdo chce prodat svůj byt?

Máte mezi svými přáteli a známými někoho, kdo chce prodat svůj byt? Pomozte mu, aby se mu to podařilo za co nejvyšší cenu a co nejrychleji. Zanechte mi na něj kontakt a já už se o vše další postarám.

David Majer
David žije v Praze v Satalicích se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Dlouho žil v Bubenči a Praha 6 je tak jeho druhým domovem. Je realitní makléř v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům až 5 nemovitostí. Během působení v RE/MAXu prodal nemovitosti v hodnotě 767.107.612 Kč. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2019 a 2018, v roce 2021 byl 2. nejúspěšnějším makléřem a v roce 2020 obsadil třetí příčku. V roce 2017 se stal skokanem roku ČR napříč celým RE/MAXem v České republice. V roce 2022 se umístil na 4. místě a drží se tak již 5. rokem v TOP 5. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Vaše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.