730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Spolupráce realitních specialistů v tandemu. Jaké výhody to přináší našim klientům?

23.7. 2017 David Majer

Z mých předchozích článků jste mohli zjistit, že jsem nedávno „změnil dres“ a začal pracovat pro realitní kancelář RE/MAX. Tento významný krok mi přinesl spoustu nových možností a výzev. Jednou z nich je i unikátní spolupráce s dalším zapáleným a kvalitním makléřem

Nebudu vás dlouho napínat a rovnou vám prozradím, že tím zmiňovaným „sparring partnerem“ je má manželka Lucka, která pro zmíněnou společnost už „nějaký ten pátek“ pracuje.

Stali se z nás kolegové, co se výborně doplňují. Z toho samozřejmě nejvíce těží lidé, kterým pomáhám(e) s realitami. A protože mám z toho velkou radost, chtěl jsem se o to s vámi podělit. Vše jsem shrnul do 3 největších výhod, které tato manželská práce v tandemu klientům přináší.

1. Dvojitá porce všeho: zkušeností, dovedností i know-how

Když se spojí dva profesionálové, zvětší se výbava, která je v pomoci klientům posouvá dopředu. S manželkou tak sdílíme každodenní profesní zážitky a vzájemně se od sebe neustále učíme. Přirozeně, a přitom velmi efektivně rozšiřujeme své dovednosti, které bychom jinak rozvíjeli mnohem pomaleji.

Na rčení „víc hlav víc ví“ je zkrátka hodně pravdy. A nejvíc se to projevuje při řešení nějakého komplikovanějšího požadavku – radíme si a často vymyslíme řešení na míru, které vzniká kombinací našich pečlivě vybudovaných know-how. Navíc si můžeme stoprocentně věřit a spolehnout se na sebe.

Chcete vědět více o prodeji nemovitostí s RE/MAX Alfa?

Chcete prodat nemovitost v Praze? Nechcete s prodejními portály a prohlídkami trávit dny i noci? Svěřte inzerci nám a prodejte svou nemovitost s RE/MAX Alfa rychle a za vyšší cenu.

2. Více možností pro úspěšný výsledek

Najít v nabitém rozvrhu vhodný termín, to může být někdy až nadlidský úkol. Ne ale tehdy, když kromě vlastního diáře máte „k ruce“ i ten manželčin. A platí to i naopak. Pokud to situace vyžaduje, můžeme oba dva klientovi snadněji vyjít vstříc díky tomu, že se zastoupíme.

Dává nám to (a tím pádem i každému, s kým spolupracujeme) mnohem více prostoru pro setkání a jednání. Spousta fází procesu prodeje/nákupu nemovitosti se tak uskuteční rychleji nebo v upřednostňovaném období, kdy ani jedna ze stran nemusí dělat kompromisy.

3. Případný záskok ve stejné kvalitě

V předchozím bodě jsem zmínil možnost vzájemného zastupování. Možná si teď ale někdo říkáte, že takovým postupem se ale musí zákonitě měnit i „nastavená laťka“, protože někdo umí lépe „to“ a jiný zas „to“. My jsme ale s manželkou výjimka.

Standard poskytovaných služeb se neliší, ať už se o klienta starám já nebo právě Lucka. Oba poskytujeme prvotřídní služby, které kromě vynikajících realitních znalostí a schopností definuje i férový přístup a nasazení s tahem na klientem určenou branku.

Chci nabídnout nemovitost na prodej

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Spolupráce realitních specialistů v tandemu. Jaké výhody to přináší našim klientům?
4.8 (96.57%) 35 hodnocení

David Majer
David žije v Praze v Bubenči se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Je realitní specialista v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům 5-8 nemovitostí. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2018, celkově se umístil na 9. místě z 1.391 makléřů – v rámci všech makléřů RE/MAXu v celé ČR a stal se skokanem roku ČR 2017 napříč celým RE/MAXem v České republice. Je autorem e-booku 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Váše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.