730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Díky čemu jsem získal ocenění Nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2019 aneb jak vypadá moderní makléřina špičkové úrovně?

24.1. 2020 (Aktualizováno: 18.5. 2020)David Majer

Téma kvalita vs. kvantita se v realitní branži řeší poměrně často. I já sám jsem už párkrát ve svých článcích uvedl, že byste si měli dávat pozor na realitního makléře, který „jede na množství“ a kterému jde jen o náběr co největšího počtu nemovitostí do nabídky.

Nenechte se ale mýlit – chuť mít široké portfolio nemusí být na škodu. Takže pokud si zrovna vybíráte odborníka na spolupráci a přijde vám, že ten vytipovaný toho má hodně, prohlédněte si jeho inzeráty (třeba na Sreality, které vám poslouží jako nástroj na prověření) a zeptejte se ho na způsob práce.

Prim v ní hraje know-how, které musí bezpodmínečně zahrnovat efektivní delegování činností. Pak je možné starat se bez kompromisů o x transakcí se vším všudy (= home staging, krásné fotky, marketing atd.).

Vždy je to tedy otázka přístupu. V tom správném nemá místo žádné obcházení nezbytných kroků kvůli časovému presu. Namísto toho se hledají postupy, jak dosahovat nejlepších možných výsledků za všech okolností.

Ten umí to a ten zas tohle…

… a všichni dohromady udělají moc. Ano, přesně tak to je. V realitách a vlastně v jakémkoliv jiném oboru. Větší objem zakázek nevytváří nutnost ubírat na kvalitě poskytovaných služeb. Poctivého specialistu popostrčí k dokonalému nastavení procesů a preciznímu time-managementu.

Co to znamená konkrétně u mě? Spolupracovat s profíky na jednotlivé oblasti prodeje či koupě. Postarají se o své úkoly (kterým rozumí lépe než já) a já se naplno věnuji vyloženě obchodně-realitním fázím (co jsou zase mou doménou).

Samozřejmě vše deleguji a zajišťuji, aby se tohle „expertní soukolí“ nezadrhlo. K ruce tak mám ověřené designéry, fotografa, kameramana, advokáty, daňového a hypotečního poradce a nejrůznější marketéry. Mohu tedy naplno pomáhat více majitelům, a přitom neořezávat metody, které u mě zaručují úspěšný prodej.

David Majer nejlepší makléř RE(MAX Alfa 2019

Fungující systém s jasnými výsledky

Uvedené informace nejsou jen teorie, ale popisují osvědčenou praxi. Dělám maximum a dostávám maximum – skvělou zpětnou vazbu, reference a v neposlední řadě ocenění v mé domovské kanceláři RE/MAX Alfa. Souhrnně za rok 2019 jsem Makléřem rokuPracantem roku. Navázal jsem tak na loňský rok, kdy jsem se stal makléřem roku RE/MAX Alfa 2018. Celkově mé výsledky v rámci celorepublikové sítě RE/MAX v konkurenci 990 aktivních makléřů stačilo na 4. místo.

Nic z toho by ale nebylo, kdybych se nesnažil vybalancovat kvalitu a kvantitu s cílem vždy jednat výhradně v zájmu klientů a přinášet jim péči, díky které prodají svou nemovitost co nejvýhodněji, bezpečně a s klidem.

Řešíte prodej nemovitosti a potřebujete pomoc?

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

O jakou nemovitost se jedná

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

David Majer nejvíce prodaných nemovitostí

David Majer
David žije v Praze v Bubenči se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Je realitní specialista v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům 5-8 nemovitostí. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2019 a 2018, celkově se umístil na 4. místě z 1.391 makléřů – v rámci všech makléřů RE/MAXu v celé ČR a stal se skokanem roku ČR 2017 napříč celým RE/MAXem v České republice. Je autorem e-booku 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Vaše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.