RE/MAX v číslech aneb zákulisní info, které vás možná hodně překvapí

31.10. 2018David Majer

RE/MAX jede! To jsem si pomyslel, když jsem zkoukl infografiku s nejnovějšími čísly. Perfektně vypovídají o tom, proč tato realitní kancelář patří mezi nejlepší nejen u nás, ale v celosvětovém měřítku.

A mě samozřejmě těší, že jsem toho součástí. Sice zatím poměrně krátce, ale o to s větším zápalem. Takže jsem stihl nasbírat už několik ocenění (například pro Skokana roku nebo 2. nejúspěšnějšího makléře v celé České republice).

Společná vize: klient na prvním místě

Do RE/MAXu (konkrétně pražské pobočky Alfa) jsem přešel v létě minulého roku s jediným cílem – vykonávat práci realitního specialisty na co nejvyšší úrovni, abych byl klientům maximálně nápomocný, a to také těm potenciálním díky tomuto blogu nebo postřehům na mé FB stránce.

A fakta z infografiky mi připomněla, jak to všechno do sebe hezky zapadlo. Ve špičkovém zázemí odvádím špičkové výsledky, třeba i během zdánlivé okurkové sezóny.

Spolehlivý partner pro prodávající i kupující

Jak vidíte, RE/MAX vám v České republice pomáhá na desítkách míst, prostřednictvím stovek realitních makléřů. Ale síť kanceláří a realiťáků by byla k ničemu, kdyby nefungovala podle speciálních pravidel, která přiblížím v další části tohoto článku.

Samostatně, ale zároveň týmově

RE/MAX si zakládá na kooperaci mezi pobočkami a makléři. I když mají jednotlivé kanceláře vlastního majitele, pracují jako jeden tým. Žádné zákeřné soupeření, ale soustředění na vaši (klientskou) spokojenost. Takže si s kolegy vypomáháme, sdílíme kontakty a know-how, abychom vždy co nejlépe splnili vaše požadavky a přání. Přečtěte si víc o spolupráci v RE/MAXu, která zaručuje rychlý a bezproblémový průběh prodeje.

Poctivý a férový přístup

A pro úplnost chci ještě zmínit pilíře práce realitního makléře pod značkou RE/MAX, se kterými jsem se ztotožňoval dávno před tím, než jsem se k této RK připojil. O co se jedná? O poctivost a kvalitu.

Proto při prodeji nevynechávám žádný krok, který v zájmu prodávajícího zvyšuje šance uzavřít výhodný obchod. Prezentuji jeho nemovitost na krásných fotkách, provádím home staging nebo třeba navyšuji cenu v aukci.

Ono je to vlastně vcelku „prosté“ – když slibuji maximum, tak podle toho také postupuji a dělám maximum. Jsem moc rád, že mě v tom má domovská kancelář podporuje.

Řešíte prodej nemovitosti a potřebujete pomoc?

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

O jakou nemovitost se jedná

Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

David Majer
David žije v Praze v Satalicích se svou ženou Lucií a syny Oliverem a Oskarem. Dlouho žil v Bubenči a Praha 6 je tak jeho druhým domovem. Je realitní makléř v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa a měsíčně prodá svým klientům až 5 nemovitostí. Získal 1. místo a ocenění nejúspěšnější makléř RE/MAX Alfa roku 2019 a 2018, v roce 2021 byl 2. nejúspěšnějším makléřem a v roce 2020 obsadil třetí příčku. V roce 2017 se stal skokanem roku ČR napříč celým RE/MAXem v České republice. Drží se tak již 4. rokem v TOP 3. Je autorem e-booku 7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze. Radí lidem, jak výhodně prodat svůj byt a je vášnivým zastáncem férového jednání na realitním trhu. Provádí odhady nemovitostí online, které jsou pro majitelé nemovitostí zdarma a také odhady pro dědická řízení.

Plánujete prodej nemovitosti a chcete znát její cenu?

Vaše nemovitost má možná větší hodnotu, než sami tušíte. Získejte zdarma přesnou analýzu a profesionálně určenou prodejní cenu vašeho bytu.